Profesionál proti své vůli

posted on 12 Aug 2014 14:18 by juvenileshame1441
Poznámka autora: Toto je první příběh, co jsem kdy napsal, pokud se vám líbí, prosím, dejte mi vědět. Také nemám editoru jak přesto takže pokud tam jsou nějaké chyby, prosím neváhejte a dejte mi vědět a já se je pokusí opravit s další kapitolou. Všechny znaky uvedené v tomto příběhu nemá existenci mimo mou představivost, a nejsou v žádném případě v souvislosti vůbec k nikomu a ničemu se stejným názvem nebo jména. Události vyobrazení v tomto příběhu jsou čistá fikce. Všechny postavy zapojené do žádných sexuálních aktů jsou starší 18 let. Prosím vychutnat, komentáře a hlasování.

Kapitola první

Seděl jsem zíral z okna mého pokoje, stejně jako jsem to udělal každý den, protože jsem se probudila tady. Nechtěl jsem přemýšlet o tom, kde jsem byl a co se mi stalo. Ale jako každý jiný den vzpomínky přišel tak jako tak. Bylo to dva měsíce, ale ještě jsem si vzpomněl na každou nesnesitelnou minutu dne, který změnil můj život navždy.

Nejprve mi dovolte, abych se představil, jmenuji se Harper Webber a já jsem 32 let, já jsem 5'5 ", 205 liber (ano, jsem trochu těžké, ale koho to zajímá), a mají 42 D prsa, dlouhé černé vlasy, které dosahuje boky , moje oči jsou modré, ale když naštvaný vypadají šedé. Byl jsem velmi šťastný, zůstat doma máma k mému zvláštnímu 3 roky stará holčička Allie, a šťastně ženatý 14 let na můj milující manžel Alex.

* Před dvěma měsíci *

Alex se rozhodl, že potřebujeme jít do naší země až v Cloudcroft NM, jít camping. Chtěl tento mini dovolenou, aby se všechny naše myšlenky mimo zdravotnické krize jsme byli prochází s Allie. Malý Allie byl právě diagnostikován s epilepsií, a cítil, že potřebujeme, aby se na chvíli pryč. Tak jsme šli. Byli jsme kempovat asi tři dny a byli s skvělý čas, kdy nevyslovitelné stalo.

Na třetí v noci jsem se probudil asi 3 hodiny ráno a musel na záchod, tak jsem přemýšlel, off najít dobrý strom. Slyšel jsem křik přichází z tábora a začal jsem se běžet zpátky poprvé uviděl jsem malou holčičku. Malý Allie byla kterým lícem dolů v kaluži krve. Rozhlédl jsem se, když jsem běžel k Allie křičí na Alexe a viděl jsem, co jsem si myslel, že velký pes, na horní Alex, vystříkla krev z krku a věděl jsem, že je mrtvý. Konečně jsem dosáhl Allie a chystal se ji otočit, když jsem byl zasažen zezadu a všechno zčernalo.

Když jsem se probudil o pět dní později jsem byl na nemocničním lůžku v malém klinice. Rozhlédl jsem se a uviděl muže, o 6'5 "250 liber, červené vlasy, zelené oči. Byl absolutně nejhezčí muž, jakého jsem kdy viděl.

"Dobrý den, můj milý, jak se dnes cítíte?" zeptal se hlas tak hluboký a uklidňující.

"Byli je můj manžel a dítě? Byly to jsem? Co se stalo?" Zeptala jsem se, když se snaží posadit.

"Hej, počkej chvíli, nesnažte se dostat až budete vytáhnout stehy ven! Jmenuji se Alroy Faelan a tohle je moje místo. Vzpomínáte si na nějakou věc?"

"Vzpomínám si na kempování. Jsem rem ......" začala jsem plakat v tomto bodě pamatovat všechno.

"Byli jsme napadeni divokého psa, nebo něco, co jsem viděl, můj manžel zemřel, ale moje dítě je moje dítě v pořádku?" Věděl jsem, že teď prosila, ale musel jsem vědět, kde moje holčička byla.

"Je mi to líto, ale vaše holčička nedělal to." Řekl pan Faelan. Rozešla jsem se na tomto místě a někdo neviděl jsem vrazil jehlu do mé ruky a všechno šlo zase černé.

Příště jsem se probudil bylo časně ráno a pan Faelan byl zpátky vedle mě.

"Hej, tvoje up. Jak se cítíš?"

Zamával jsem mu jeho otázku a zeptal se: "Proč se to stalo, byli jsme tak opatrní, aby se zvířata z našeho tábora byl pes, který nás napadl vzteklý?"

"Ne, to nebyl vzteklý. Mohu se vás na něco zeptat? Co víte o paranormálních jevech?"

Myslel jsem, že tato otázka byla velmi divné, ale řekl jsem to tak jako tak. "No já jen vím, co jsem četl, jsem rád nadpřirozené knihy, jsem rád četl o vlkodlacích, upírech, a některé démony. Jsem neměl rád Twilight knihy, ačkoli. Proč se ptáš, že nemá nic společného s moje rodina je zabit hloupý pes. " Viděl jsem, jak sebou trhla, když jsem řekl, že i myslel, že to bylo divné.

"Paní Webber, co jsem chtěl říct, je důležité, nemusíte mi věřit, ale všechno, co říkám, je absolutní pravda." Podíval se na mě dlouhou dobu před pokračováním.

"Nejprve chci, abyste věděli, že vlkodlaci jsou skuteční, já jsem jeden, jak je každý ELES zde všechny 150 z nás, já jsem Alfa tohoto balení a jsem 45 let." Jen jsem na něj nic neříkám tak pokračoval zíral.

"Vlk, který vás a vaši rodinu napadl to, co nazýváme rouge vlk, nechal v něm žádný lidstvo a byl zcela Ferial. Jsme byli ho sledovat dva dny, když napadl svou rodinu. Kéž bychom ho našli dřív ale naše hlava tracker byl mimo město sledovací celou smečku rouges pro další balení. Máte nějaké dotazy tak daleko? "

Jen jsem se na něj za pár minut předtím, než mlátit smíchy. "Opravdu si, že budu věřit, že vlkodlaci jsou skuteční a že vy, vaše rodina, a že zvíře, které na nás zaútočili jsou všichni vlkodlaci? Dej mi pokoj, jaký idiot si vzít mě."

Alpha Faelan se zhluboka nadechl, aby vám tlačit hněv se na ni mu smáli. "Tak to vypadá, že budu muset ukázat." řekl mi. On pak začal sundat všechny své šaty. Sakra muž byl dobře vypadající. Podívala jsem se pryč, když začal sundat kalhoty. "Podívejte se na mě paní Webber." Jsem se začervenala, ale podívala se na něj.

Zírala jsem v úžasu, když trochu se zachvěl a odešel z člověka na velkého černého vlka s červenými odlesky Vypadalo to, jako by měl plameny běží přes jeho srsti. Díval se na mě, jako by očekával, křičet nebo omdlít. Jsem na něj v úžasu zíral. Vždycky jsem měla otevřenou mysl a velkou představivost, aby neměl mě vyděsit vůbec. "Jste velmi krásná vlk Alpha Faelan."

Alpha Faelan změnil zpět a oblékl se. "Jste velmi klidný o tom máte nějaké otázky pro mě paní Webbera?"

"Um ano, pane málo. Za prvé, stehy v zádech dávky, které znamenají, že jsem teď vlkodlak?"

"Ano, jsi teď vlkodlak brzy vaše pleť začne cítit svědění, jako něco, co se snaží dostat ven, měli byste být schopni komunikovat s vlkem pak."

"Mám pocit, svědění teď, a já jsem cítil něco, co v mé mysli po dobu několika dní, ale myslel jsem, že ztrácím rozum."

"Váš neztrácí svou mysl hun si jen jít posunout brzy. Pošlu můj kamarád v tě brzy uvidíme a ona vám pomůže posunout poprvé. Ona se dostanete na běh a odpovědět na jakékoliv otázky týkající se vašeho vlka, který máte. "

"Jak dlouho jsem byl mimo? Co se stalo s mým manželem a malou dívčí tělo? Věděli jste chytit toho hajzla, co mě bolí a zabil mou rodinu? Kdy můžu jít domů?" Zeptal jsem se.

Alpha Faelan se začal smát: "Dobře Dobře uklidnit budu odpovídat na všechny vaše dotazy. Byl jste v bezvědomí po šest dní. Úřady byli povoláni, když jsme tě ven a oni kontaktovali vaše nejbližší příbuzný a svého manžela a dítě byli posláni domů a pohřbil. Udělali jsme to vypadat, jako byste byli s drogami pryč divokých zvířat, které napadl svou rodinu. úřady prohlášen za mrtvého vás a vaši rodinu pohřben prázdnou rakev, aby jste byli všichni spolu. Takže není možná nikdy jít domů, se oficiálně mrtvý. Ano, my se o něj byl zabit hned poté, co se drápal vaše záda otevřené. "

Začala jsem plakat, když mi říkal, že každý, a všechno, co jsem kdy poznal byl pryč a nic se stále bude zase stejné. Alpha Faelan mě sám po tom přemýšlet a truchlit. "

* Současnost *

Já jsem zavrtěla z mých vzpomínek od Madam Alpha hlas v mé hlavě "Harper můžete přijít do mé kanceláře drahá?" Paní Alpha Branná Faelan bylo 41 let, 5'9 ", 120 liber, s havraními černými vlasy a modré oči, její vlk je pevná černá. Ona byla také můj nejlepší zloduch tady, protože jsem přijal to, co se mi stalo. Měla pomohl mi přes můj první směně a bylo rameno k pláči na, když jsem truchlil pro svou rodinu. se Pomohla mi natolik, že nikdy se snažil vzít z mého žalu, nebo mi řekni, že to všechno se stalo z nějakého důvodu. Ona jen stála o mě a držel mě za ruku, když jsem plakala.

"Na mé cestě Paní Alpha." Odpověděl jsem, když jsem začal chodit z mého pokoje a chodbou do své kanceláře. Klepání na dveře, slyšel jsem, jak se smát, když řekla: "Pojď Harper, a víte, že mi zavoláš Branná." "Vím, že je to jen těžko být uctivý, když jsi mi zavolal takhle." Řeknu s úsměvem.

"Volal jsem se zeptat, jestli byste mohli sledovat dvojčata pro mě dnes. Vím, jak těžké je být kolem mých dětí, jak se vám připomene Allie, ale mám hodně co do činění dnes naše trackery jsou dnes vrací domů a dvojčata odmítají jít s někým, ale vy. jsem se smát, protože vím, jak mohou být. Miluji dva malé skřety, i když se mi zlomí srdce.

4 roky starý Connall Faelan je prvorozený, že je vysoká na svůj věk a 4 "a 45 liber, že je vždycky do něčeho s okem pro neplechu, že má velmi citlivé srdce a nechce nic víc, než vidět mě znovu usmívat. On je vždy dělá něco, co způsobuje, že mi k smíchu, i když pláču. Jako posun k jeho vlka a olizoval nohy, když jsem ležel na zemi pláč. Má černé vlasy jako jeho máma a zelené oči, jeho vlk je černá s červeným pruhem po zádech má výjimečnou rychlost hodně k jeho rodičům hrůzou, protože to vede jej do potíže vícekrát než ne. Jedním z příkladů je jednou v noci asi před týdnem se posunul, a plížit se jít si zaběhat kolem sloučeniny mu bylo 10 mil daleko dříve, než my všichni ho našli.

Ciaran Faelan je jeho dvojče mladší o pouhé 2 minuty ona je jen 3 "vysoký a váží 25 liber, to je velmi tichý a miluje se mazlit. Má červené vlasy jako její otec, a modré oči, její vlk je pevná červenou a ona vypadá jako oheň míč, když běží.

Moje první noc z nemocnice probudila jsem najít dvě malé vlčata schoulená v mé posteli se mnou, držel jsem jim jak pevně, jak jsem plakala mé vlastní zpět do spánku. Oni spali ve svém pokoji, téměř každý večer od.

"Samozřejmě, že se budu dívat Munchkins pro Vás Branné. Víš, mám rád ty malé potvory."

Slyšeli jsme, že otevřené dveře a hluboký hlas volá na mě: "Hele kotě říkáš Branná, jak moc mě miluješ a že budeme utíkat spolu." Branná a já poprsí smíchy jako její bratr-in-law, a druhý v příkazovém hlavy beta Lee procházky mu je 29 let a má blond vlasy a modré oči, že má ještě najít svého partnera, ale využívá všech ženskou společnost, zatímco on čeká pro jeho druhou polovinu. On je vždy flirtuje se mnou, ale je neškodný a přijal mě jako svou malou sestru.

"Lee ty starý roh-pes víš, že jsem nikdy nemohl utéct s tebou tam prostě není dost penicilinu v tomto světě vyléčit to, co vám někdy coodies nepochybně mají." Odpověděl jsem, když se smát. Jen se usměje a trhne mě do velké objetí. "Děláš ok dnes malou sestru" "Jsem v pořádku teď přestat mě stiskla. Co tady děláš vlastně je?"

"Jessie chtěl, abych se zeptal, kdy se očekává, že kluci, aby se dospělo tak, že má spoustu času na vaření." Jessie byla pack kuchař a všichni ji milovali.

"Měli by tu být asi za dvě hodiny." Řekl Branná. "Branná, kdo přijde?" Zeptal jsem se.

Usmála se na mě, když odpověděl: "Máme speciální tracker / vyšetřovatele v naší smečky má mimořádně citlivý nos. On je schopen vyčenichat stopy do 5 dní staré 3 dny, pokud pršelo. Byl s Creed balení v Coloradu za poslední 3 měsíce se snaží, aby jim pomohla s jejich rouge problému. To je důvod, proč jsme se tak těžce sledování růž, že vás napadl. "

"Jestli je tak dobrý, proč jsi ho nechal odejít, proč ho tu držet, takže vy jste vždy chráněni, aby nevinní lidé kempování v blízkosti jsou chráněny?" Vyštěkl jsem začínal zlobit. Pokud by měl takový velký vlk, proč byl on tu není, proč byla moje rodina zraněn.

"Harper, uklidni se, když odešel jsme neměli rouge vlka na nebo kolem naší smečky zemí za 2 roky. Creed balíček byl zdecimována rouges. Zabíjeli lidi v nedalekém městě a byl vývar se ženy od balení. Měli jsme na pomoc. "

"Je mi líto, Branná Myslím, že jsem stále citlivý na všechno." Cítil jsem se špatně k osazení na ni.

"Nebojte se o tom miláčkovi v době, kdy se zdá lepší. Teď jdi ​​a najít své maličké před tím, než si bůhví co."

Nechal jsem se najít kiddos a cítil o něco lépe. S úsměvem jsem vešel do jídelny, aby zjistili, zda tam byly nějaké svačinu z Myslel jsem, že by se děti na procházku do spálit nějakou energii, a my bychom vyzývavě potřebovat občerstvení zejména pro Connall, když sešívaný mít dutou nohu a byl vždy hlad.

Comment

Comment:

Tweet