BJ Bliss Ch.03 - Claudie spojky

posted on 14 Aug 2014 19:12 by juvenileshame1441
Katrin vztekal, když následovala Claudia a Danica dlouhou chodbou, která byla osvětlena měkké záři občasných lustrů. Všimla si měkký, červený koberec pod nohama a sbírku starých dřevěných židlí, které lemovaly červené zdi mezi sérii anonymních dveří, z které by mohly vést k její chybějící stáž, Holly.

Claudia vedl, když rychle kráčel v jejích černých podpatcích, což způsobuje její hedvábné, viz-prostřednictvím županu a bruneta kadeře proudit za ní. Danica, ještě oblékl ve svém modrém podvazkový pás, punčochy a podpatky, svižně po boku Claudie. Katrin by se cítil směšně ve svém krátkých, červené krajky teddy, že zasouvá nepříjemně do trhliny z jejího zadku, pokud ženy před ní nebyly na sobě podobně odhalující spodní prádlo.

"Katrin, musíte si uvědomit, jak moc vzrušení si způsobil na naší malé shromáždění jako nové a nezasvěcené návštěvníků," vysvětlila Claudia. "Mohlo by to být velmi viditelné pro tebe, ale ujišťuji vás, že moji přátelé a já se velmi konkurenceschopné čerstvé nové tváře ukázat."

Danica i nadále hrát dobrej polda a položila ruku na Katrin rameno, aby ji uklidnil. "Chceme jen, aby každý mít dobrý čas. Slibuji, že nemáme špatné úmysly."

Claudia se náhle zastavil na zlověstné, tmavé dřevěné dveře s knoflíkem zlaté dveře. Přejela si vlasy přes rameno a postavil se přede dveřmi ochranitelsky.

"Katrin, chci, abyste věděli, že jsem si užil pití soukromě s Holly a já jsem ji otevřít o svých sexuálních fantazií," vysvětlila Claudia. "To je moje silná stránka. Vidím roztomilá mladá dívka a já jen chci, aby se v její hlavě a potěšení ji mimo její nejdivočejší představy."

"Opravdu?" Katrin odpověděl, stále podezřívavý ještě trochu ulevilo vysvětlení.

"Samozřejmě, miláčku," Danica, vložil se do toho. "Claudia vždy hostí strany a snaží se utéct s nováčky. Těžko se to proti ní, zvažuje, jak velkorysý, že je otevírá svůj domov na nás."

"Danica, proč nejdeš zkontrolovat Katrin hochů a ujistěte se, že jsou léčeni dobře," instruoval Claudia podrážděně, "a ujistěte se, že ušetřit energii pro mě. Nechci znovu Cumming, dokud se nevrátím . "

Danica přikývla a rychle zamířila chodbou zpět do sálu, takže Katrin a Claudia v přední části dveří tajemství.

"Takže to, co je Holly fantazie?" Zeptal Katrin se zvědavostí.

"Holly chce být vázán, vystaven, a škádlil -. Požadavek, že jsem byl rád, že povinnost Přesvědčte se sami," pozval Claudia, když otevřela dveře do ložnice.

Katrin byl ohromen děsivou červenou záři místnosti. Šla Claudia kolem dveří a viděl, k jejímu šoku, že Holly byla na kolenou a sklonil se tváří proti sametově červený list, který se vztahuje luxusní postel s nebesy. Její zápěstí a kotníky byly vázány na suchý zip smyček, které byly připojeny k posteli míst s lanem. Měla na sobě jen podvazkový pás, punčochy a podpatky. Katrin překročil Holly podprsenku a tanga, které byly vyřazeny na dřevěnou podlahu, a přistoupil na stranu postele vidět, že ona byla se zavázanýma očima.

"Holly, všechno je v pořádku teď, jsem tady. To jsem já, Katrin."

"Jste připraveni na mě odejít, Holly?" Claudia vložil se do toho, jak se přestěhovala se za Katrin. Katrin hleděla přes rameno na Claudii.

"Ne," odpověděl Holly pokorně. "Katrin, jsem v pořádku. To je to, co jsem chtěl."

Před Katrin mohl protestovat, Claudia přizvukoval, "Holly, by vám Katrin zůstat a zúčastnit?" Katrin sledoval Claudia tvoří zlý úsměv.

"Ano, prosím!" Holly prosil.

"Velmi dobře. Katrin, proč si se mnou sem do hrudníku," instruoval Claudia, když přistoupil k drahé vyhlížející starožitné hrudníku a otevřel víko. Katrin byl bezmocný proti Claudie vytrvalosti a rozhodl se hrát spolu, pouze v případě, aby se ujistil, že Holly byla v bezpečí. Ona se připojila Claudia od prsou a podíval se dovnitř vidět sbírku zastrašující rekvizit a hraček.

"Náš malý Holly se těší nějaký čas i ve tmě. Ujišťuji vás, že to nebylo dlouho. Jen tolik, aby si ji aklimatizovat a předvídat můj další krok," vysvětlila Claudia se Katrin, která pokračovala v hrudi s fascinací. "Už jsme přešli naší doby pro vaše služby, ale Katrin?"

Katrin bezmocně snažil zvážit, kolik času uplynulo od chvíle, kdy poprvé vytáhl až do tajemného zámku. Rozhlédla se po místnosti na hodiny.

"Neboj se," ujistil Claudia Katrin, než mohla odpovědět, "já vám dám další tisíc za každou započatou hodinu. Chci hrát na to," řekla Claudia s vážnou a náročnou výrazem ve tváři, že předpokládané že by se za odpověď.

KATRIN hlava plavala. Byla nadšená o dodatečné příjmy, ale rychle si vzpomněla starost o její stážista, který čekal ve tmě úzkostlivě. Cítila, jak se stydí, že ona byla promočené vzrušením, když sledoval, jak vysoká, spodní prádlo, oděné Claudia pohybovat metodicky přes její hračka hrudi.

"Tvůj malý intern se kterým se zde vystaven a milovat každou vteřinu," přemítal Claudia, když vykopal přes dřevěnou truhlu. "Budeme zkoumat, že měkké nevinné tělo, dovnitř a ven."

Katrin byla ohromená. Nemohla tvořit žádná slova a jen sledoval, jak s vytřeštěnýma očima jako Claudia vytáhl dlouhý zaměstnance s měkkou koženou špičkou na konci.

"Už jste někdy šel na koni?"

"Ne," odpověděl Katrin ustrašeně.

"No to je jezdecký bičík. Nebojte se, nebudu jí ublížit. Chci jen hrát. Připojte se ke mně do postele," v režii Claudia. Jak se obrátil na stranu postele, kde Holly čekala v napětí.

"Holly, má drahá," dobíral si Claudia, když se poškrábala na nehet lehce dolů Holly zádech, což jí kroutit a sténat, "Užil jsem si dělat sundáte podprsenku a kalhotky dříve a mají si ohnout mi ukázat svou horkou malou kundu. Ty byly kape nohy od té doby jsem svázal na posteli, jste špinavý malá coura. Mám velmi zvláštní hračku pro vás. "

Holly se otřásl jako Claudia škádlil koženou špičkou jezdce plodiny na ní dolní části zad a pomalu hladil ji po prásknutí zadku. Claudia náhle udeřil Holly tvrdě na zadek tvář přimět ji, aby zařvat. Katrin se přikrčila, když se dívala z boku postele a považuje za odrazový dovnitř

"Holly, neboj se. Jsem jen kontrolovat vaše reflexy," ujistil ji Claudia v klidu, ledově chladný tón. "Líbí se ti, když jsem zdvih můj personál nad sexy tělíčko, protože věděl, že bych vám mohl dát žihadlo v každém okamžiku?"

"Ano, Claudia," souhlasil Holly, zcela ohromen v očekávání. Sting na její zadek tvář pomalu ohřát do teplé, uklidňující pocit. Claudia ji udeřil znovu na její druhé zadek tváře. Holly neskočil zdaleka tolik podruhé a vlastně sténala rozkoší. Katrin fascinovaně pozoroval, jak Claudia pokračoval naplácat Holly s radostí. Holly reagoval velmi dobře na řasy a bolely v očekávání pro Claudie další tah.

Claudia zvedl Holly jemně na zadek, jí režie vyšší do vzduchu, což Katrin dobrý pohled na její kretén, oteklé stydké pysky a malý upravený kousek červeného ochlupení. Dobírala si ho Holly s jezdeckým bičíkem a třel kůže koncovku nahoru a dolů po vnitřní straně stehen.

Holly hlasitě zasténal a prosil: "Prosím."

"Prosím, co?" Claudia odsekl, když za sebou další facku, aby Holly zadek s jezdeckým bičíkem a dělal jí skok v překvapení.

"Prosím, dotkni se mě."

"Dobře Holly, váš malý kunda je jen mokrý. Budu vám chuť," posmíval se Claudia.

Pomalu sklouzla prstem dolů Holly mokré stydké pysky a škádlil její klitoris. Holly zasténal souhlasně a svíjela se rozkoší. Claudia přiblížil Holly s ní kape prst a strčil ji do úst, což jí odsát šťávy.

"Hodná holka," řekla Claudia pyšně, když se ohlédla, aby se oční kontakt s Katrin. Katrin blýskl zpět k orgasmu ona měla zpátky do sálu, kde Claudia přišel odnikud krmit své chutě Justina cum.

Katrin se podíval dolů a obdivoval Holly hladké labia a vyčnívající klitoris. Nikdy neochutnal jinou ženu mezi nohy před a najednou cítil nutkání to udělat.

"Jdi do toho a mají chuť," zavolal Claudia, jako by jí dokázal číst Katrin mysl. "Nechceš se pomoci zmírnit své utrpení přítele, Katrin? Ona je jít ven z její mysli s frustrací. Chci vidět, jak dát svůj jazyk na sladká stážista a lízat si své šťávy. Udělej to."

Katrin stál několik okamžiků zaváhání a pak se pomalu sklonila jazykem na Holly. Nabízíme vám jedinečnou a neopakovatelnou možnost poznat sexy muže, ženy a páry, kterí vám pomůžou zrealizovat vše, po čem toužíte, a mnohem víc. Můžete si do postele pozvat jak holky, milf, tak swingers, páry, lesbičky, gaye, bisexuály, každého, kdo vás zajímá. Na této sex seznamce na vás čeká nepřeberné množství profilů, které založily ženy z vašeho okolí, mezi kterými je až težké si vybrat. Proč se rovnou nezkusíte seznámit se singles v našich chatovacích místnostech. Myslíte si, že jediní singles, vystupující v chatech, jsou zoufalí ubožáci.

Na Seznamce najdete spoustu nadržených sexy žen a mužu majících stejné erotické smýšlení jako vy. Získáte přístup do obrovské databáze dospělých kontaktů a možnost používat všechny naše služby k flirtování a seznámení se single členy, hledajícími sex. Uveřejnete pozvánky na erotické události nebo sex párty a pozvete lidi, které byste tam rádi uvítali. Buďte aktivní a hledejte sami podle svých vlastních kritérií, nebo si založte profil a vyberte si mezi singles z Brna, kteří vás prostřednictvím naší stránky kontaktují. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se se singles, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím.

Jak jiste víte, dlouhodobé a vážné vztahy mohou být stresující. Na Seznamce se nachází milf (mother I would like to fuck), které se nestydí dát najevo, že je sex baví. Chat je dobrým způsobem, jak se s někým blíže seznámit pred samotným setkáním - můžete se bavit o čem chcete, vést sexy rozhovory a můžete dokonce i použít webcameru, abyste se ujistili, že opravdu chatujete se sexy človekem dle svého gusta. Naše obsáhlá databáze pokrývá celou Českou republiku, nenajdete v ní pouze singles z Prahy, ale ze všech kraju České republiky. Myslíte si, že nemáte na to, abyste si na internetu našli sexy protejšek pro sex v Liberci na jednu noc, ale láká vás ta představa.

Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, u nás najdete spoustu páru, kterým jde jen o to jedno - rhavý sex ve trech, bez závazku a bezpecne. Na Seznamce najdete spoustu kontaktu na nadržené sexy ženy a muže, uvažující stejne, jako vy. Už máte po krk vašeho nefunkčního vztahu a sexuálního života. Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a holky s ruznými zájmy. Toužíte po necem, co vám vaše ženy nemužou nebo z nejakého duvodu nechtejí splnit.

Všechny vaše informace jsou pro nás důverné a v bezpecí, takže neváhejte a uvolnete se, žádné zábrany neexistují. Myslíte si, že každý pár v chatu je zoufale tragický. Singles z celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby nekoho hledali v reálném živote. Chat je výborným a rychlým zpusobem, jak se s někým seznámit pred vlastní sexy známostí - bavte se nejen o sexu, vedte sexy rozhovory a třeba i použijte webcameru, abyste se ujistili, že opravdu chatujete s človekem dle svého vkusu. Vítejte na Seznamce, do naší komunity jistě hrave zapadnete.

Pohnula jazykem nahoru a dolů Holly oteklé, mokré píči rty a užil svou první skutečnou chuť jinou ženou. Vzala v Holly příjemné grapefruitu, jako vůně, když pracoval její jazykem přes její štěrbinu a ochutnali sladké a kyselé chuti.

"Ach, Katrin je příliš dobrý na vás," poznamenal Claudia jak ona pokračovala dráždit Holly ústa s prsty. "Hodná holka, Holly. Mějte sání," povzbudil Claudia s prohnaným úsměvem, když vytáhla mokré prsty a třel je asi na Holly rtech.

"Vsadím se, že všichni kluci prostě miluju třením jejich ocasy nad svými velkými mokrých rtů, Holly," škádlil Claudia. "Myslíte si, nechat cum v ústech a po celém obličeji?"

"Ano, Claudia," zašeptala Holly. "Já."

"Hodná holka. Můžu říct, že jsi submisivní kurvička a že budete dělat, co chci, abyste to, není to tak?"

"Ano, Claudia," potvrdil Holly. Claudia strčil prsty hluboko do Holly úst a nadále pohrávat s její mokré jazykem.

Na okraji postele, Katrin sklouzla jazykem po Holly citlivé klitoris přimět ji, aby sténat. Rychleji a rychleji, Katrin pracoval její jazyk do Holly cítil intenzivní orgasmus budovu po celé její tělo. Claudia rychle vzdal prsty od Holly úst.

"Katrin, to stačí!" Claudia přikázal. Katrin rychle couvl a odešel Holly třásl se a čeká na frustraci.

"Ty jsi tak krutý," škádlil Claudia Katrin. "Jsem si jistý, Holly by se líbilo jezdit, že ven. To nebude tak jednoduché, Holly."

Claudia se vrátil na okraj postele a pomalu hladil Katrin ruku. Katrin se zachvěl v očekávání, jak se cítila Claudia dech na krku a její prsty sklouznout své předloktí k zápěstí. Claudia sevřel KATRIN ruku pevně a umístěna jej sugestivně mezi Katrin nohy.

"Katrin, chci se Můžete potěšení vedle Holly," zašeptal Claudia do Katrin ucha. "Vsadím se, že jste strašně mokrá po degustaci Holly vynikající trochu kunda, viď?"

"Ano, Claudia," odpověděl Katrin. V zoufalé snaze uspokojit otok mezi nohama, Katrin rychle vyšplhal vedle Holly tak, aby byly oba sklonil před Claudia. Katrin dosáhla mezi nohama vytáhnout stranou červené krajky její Teddy a vystaven její holou, mokré píči.

"Krásný, Katrin," povzbudil Claudia. "A teď, zdvih sám pro mě. Chci ho vidět. Holly, ty taky," instruoval Claudia, když přešla k uvolnění jedné z Holly rukou z postele poštou. "Chci vidět, jak vás tření vás mokré malé cunts právě teď," požadoval Claudia. "Pleasure sami přede mnou vy nenasytné malé děvky."

Katrin udělala, co jí bylo řečeno, a přejela prostřední prst pomalu nahoru a dolů, její stydké pysky a těšil pocit, že její vlastní namáčení vlhkosti. Holly se opřela zadek vysoko a promnul si sama tiše. Katrin cítil jemný dotek Holly zadku proti její vlastní a přestěhoval se sama blíže, což je tvář-k-tvář.

"Výborně, dámy," povzbudil Claudia, když odstoupila dosáhnout v ní hračky hrudi. Rychle se vrátil a sehnul se cítit Katrin je pevný zadek. Katrin se třásl na Claudie dotek a pokračoval potěšení sebe a sténat, zatímco Holly držet krok vedle ní.

Katrin náhle pocítil kapání mokré lubrikantu na její kretén a vyjekl překvapeně. Kapající pokračoval pomalu, až cítila to na prstech, jak se třel sama. Claudia prozkoumal KATRIN je kluzký trhliny s prstem a škádlil ji kretén nemilosrdně. Najednou, Katrin cítil studený nerezové oceli Butt Plug kroužící kolem díry a zavolal na vzrušení a strachu.

"Chceš, abych se dal tento tobě?"

"Ano," prosil Katrin.

"Řekni mi, že jsi špinavá kurva děvka," požadoval Claudia.

"Jsem špinavá kurva děvka," vykřikl Katrin. "Prosím!"

"Líbilo se vám to, když jsem krmil vkus cum na vás zpátky do sálu? Jste špinavé cum milující děvka?"

"Ano!" Katrin zasténal, umírající cítit Claudia je velký pevný hračku uvnitř její zadek. "Jsem špinavý cum milující děvka!"

"Líbilo se vám chuť vaší sladká stážista, když jste využil ji a dát svůj jazyk na její klitoris?"

"Ano, prosím, dát ho do zadku. Řeknu cokoliv. Udělám cokoliv."

"Dobře, budu pamatovat," řekl Claudia, když se konečně ukázal svou milost a uvolnil těžkou hračku do Katrin je kretén, což Katrin křičet rozkoší. Claudia držel svíčku pevně Katrin zadku a podíval se s uspokojením, Katrin třel se a blížil silné vyvrcholení. Claudia náhle natáhl a strhl Katrin ruku pryč od její klitoris.

"To je dost. Chystám se opustit zástrčku, ale ani přemýšlet o tom, dotýkat se."

Katrin bránil Claudia sevření a sáhl dotýkat sama sebe s její druhou stranu. Claudia rychle zachytil a držel Katrin oběma zápěstí pevně. "Řekl jsem, že to stačí. Nemůžeš udržet své ruce pryč od sebe můžete?" Claudia se zasmála a udržuje silné postavení na Katrin zápěstí.

Katrin zasténal zoufale a snažil se vytáhnout ruce pryč od Claudie sevření. Claudia se zasmál a otočil ruce Katrin je. Katrin vykřikl bolestí a spadl pokorně bezvládné.

"Hodná holka. Jsi silná, ale můžete mi přemoci. Teď se vraťte sem a pomáhat mi s stážista. Holly, jsem ani zapomenout na tebe, můj sladký andílek," ujistil ji Claudia jako ona manévroval ruce až Holly stehna. "Mám něco v obchodě pro vás."

Claudia přešel na stranu postele a zatáhl Holly ruku z rozkroku zavazující ho k posteli místo znovu. Holly zasténal a utrpěl ve frustraci.

Claudia podal KATRIN láhev lubrikantu, který ležel na posteli. "Nestyď se a prozkoumat ty krásné křivky. Získat její pěkné a lesklé pro mě, ale pouze její stehna a zadek. Neopovažuj se dotknout, že sladká kočička. Je to teď můj."

Katrin přikývl a se otevřel víčko lubrikantu a podíval se dolů na chudé, bezmocné Holly. Ona pokračovala pohybovat láhev na Holly zadek a stiskl několik kličku na její kulaté tváře. Holly hlasitě zasténal rozkoší, podporovat Katrin pokračovat. Katrin přemístit láhev a nechat malé kapky lubrikantu pomalu stéká přímo na Holly kretén.

"Velmi dobře," povzbudil Claudia. "Bavíte se, Holly?"

"Ano, Claudia," odpověděl Holly mezi těžkými nádechy.

Katrin začala klouzat ruce přes Holly citlivou pleť, takže ji kluzká a lesklá, stejně jako Claudia pokyn. Začala s Holly vnitřní straně stehen a pak se stěhoval do krouživými pohyby po křivkách jejích zadek tváře, takže Holly třást v očekávání.

Claudia se vrátil na hračky hrudi. "Holly, jsem našel něco pěkného a velkého přirážet do těsné mokré malé píči z vás." Hrdě předložila velký skleněný vibrátor, který Katrin očima s obavami, a vrátil se na konec postele. Katrin couvl pokorně a sledoval v napětí.

Claudia pomalu škádlil studenou sklenici až Holly je kluzké stehna. "Budu se držet to do těsné malé kunda a budete kroutit. Chtěli byste, abych to udělal?"

"Ano, Claudia," prosil Holly.

Claudia umístěn tlustý vibrátor pro vložení a začal opatrně zasuňte ji kolem Holly ostrých záhybů. Její kundička protáhla kolem robertek působivě jako Claudia zmírnil jej na půli cesty a začal jemně tlačení.

"Katrin, potřebuji vaši pomoc. Lube zvedla zadek a držet to v ní, stejně jako jsem to udělal pro tebe," instruoval Claudia, když poukázal na samostatné, ale totožné z nerezové oceli, anální kolík, který byl položen na postel.

Katrin přikývl v souladu a zvedl lubrikant. Byla stále ještě vzpamatovává a pulzující od Claudie škádlení a cítil, jak se prominentní tlak z konektoru, který byl ještě v její zadek.

Katrin vylil kapek lubrikantu na Holly kretén, zatímco Claudia nutil dildo více agresivně do Holly těsné kundičky. Katrin pomalu kroužil Holly díru špičkou prstu, aby ji zahřál. Ona zmírnil prstem uvnitř Holly zadek a cítil silné pohyby robertek proti prstem zevnitř jako Claudia je čerpána tvrdší a rychlejší.

Katrin se ujistil, že ocelová vidlice bylo pěkné a lesklé s lubrikantu a pak stiskl ji do Holly zadku a držel ji pevně. Holly vykřikl radostí, když ucítila intenzivní a zcela neznámou pocit bytí proniklo dvou velkých objektů současně.

Stejně jako Holly celé tělo se zachvěla a prudce s dalším intenzivním nahromadění, Claudia rychle odstraněny skleněné dildo s výrazem zklamání ve tváři. Katrin následuje vyjmutí ze zásuvky Holly zadku. Holly zasténal frustrovaně.

"Holly, budeš cum příliš rychle," oznámil Claudia krutě, když kráčela ke kraji postele a pohladil Holly hlavu. "Nemůžu tě nechat to udělat."

Holly těžce oddechoval ve své skrčená pozice a čekal Claudia je další krok.

"Nejsem úplně dokončena zkoumání své sexy malý intern," řekla Claudia suše, když se otočila, aby Katrin. "Mám ještě jednu aktivitu v mysli a budu potřebovat vaši pomoc. Bude mi pomoci?" Claudia zeptala se zvedla ruce hladit Katrin v štíhlých bocích.

"Ano, Claudia," odpověděl Katrin, jak nadšený a vinu za své pokračující účasti.

"Oh, vypadáš tak naštvaný," zasmál Claudia. "Zlobíš se, že jsem si ruce pryč od vašeho pulzující mokré píči?"

"Ne, Claudie," odpověděl Katrin, v naději, že když hráli hru na podmínkách Claudia je pak Claudia může ji povolit určitou verzi.

"Máte nějaké velmi krásné malé prsa, s pěknými špičatými bradavkami," řekla Claudia, když jemně masírovat Katrin v bradavky přes látku svého medvídka. Katrin zasténal a podíval se do Claudie strašení zelenýma očima.

"Udělej mi laskavost a vrátit mou podprsenku," požádal Claudia, když se otočila zády a hodil ji hedvábně průhledný plášť na zem. Katrin ruku a rozepnula krajkovou černou podprsenku, což popruhy, aby se uvolnily na Claudia ramena. Claudia se obrátil k Katrin a pomalu představila své kulaté přírodní C-cup prsa a malé, tmavé bradavky na Katrin, který vypadal na obdivu a chtíče. Claudia ještě černý krajkový podvazkový pás a punčochy vyzdobit dolní polovinu těla.

"Myslím, že byste měli odstranit tento krásný červený medvídek, takže můžu mít lepší pohled na tebe," navrhl Claudia. Katrin dychtivě splněny a otočil se k odlepení její spodní prádlo. Sklonila se a pomalu vytáhl červenou krajku od její zadek a doufal, že Claudia díval se souhlasem.

Claudia přiblížil zezadu cítit Katrin je pevný zadek a vytáhněte ji nahoru. Přitiskla měkké prsa proti Katrin záda a dosáhl kolem stimulovat Katrin v bradavky.

"Líbí se ti, jak moje prsa cítit na zádech?" Claudia zašeptal jí do ucha.

"Ano, Claudia," řekl Katrin mezi hlubokými nádechy. Claudia náhle sklouzl kožený obojek kolem krku Katrin přimět ji, aby lapat po dechu překvapením.

"Neboj se," zašeptal Claudia jí do ucha, když zapnul límec. "Teď, když jsi nahý, myslel jsem, že bych ti dát trochu příslušenství, které mohu použít, aby vás pěkné a blízko ke mně." Claudia připnutý na krátkém vodítku a vytáhl ji pevně, jak stiskla její ňadra ještě pevněji proti Katrin je nahá záda.

"Chci, abys oleje až moje prsa, takže můžu dráždit Holly se s nimi."

"Ano, Claudia," odpověděla Katrin, když rostla nadšená z návrhu.

Comment

Comment:

Tweet