Big Lesklý modrý mramor Ch. 57

posted on 16 Aug 2014 16:42 by juvenileshame1441
*** Chci poukázat na něco, co jsem vynechal v poslední kapitole. Jerrthi není tak mladý, jak si všichni myslí. Je ze staré skupiny v pořádku, ale ona má schopnost skrýt svůj věk pozoruhodně dobře.

Možná to je důvod, proč mnoho dívek se jí nelíbí.

Troxi stává trochu ústřední postava v této kapitole a Jerrthi nabízí trochu podpory, jak Xer dostane sestřelen - v datování smyslu, mám na mysli. 0_o

-------------------

Kniha Forsaken části 11 (pokud jsem vynechal jeden)

Bronn se zašklebil, když se podíval na kouření troskách toho, co kdysi bývalo okolí. Jeho obavy se dějí a "stádo", že on a Jayne strávil čas ocasu a hned poté se rozrostla do velikosti, kdy stadion plný lidí žijících v chudinských chatrčích a okolí by to udržet je. Pohybovali se zdecimovat celé části hustě obydlených oblastech.

Stejně tak, když si dostal oba velmi zvětšené satelitní snímky, stejně jako přímé záběry nové a obnovené podobě starého Merren šéf výboru. Odhadl, že starý pták neměl žádné úmysly návratu do Merren v dohledné době.

Vypadal, že má příliš mnoho zábavy.

Tyto obrazy byly přijata před deseti dny a Bronn vydal mluvené příkaz zvýšit komunikační raft na povrch v optimálním čase pro přenos, a tak se pakety dat se wended svou cestu v několika sériích datových nárazech do svého domovského světa .

Když dorazili, kopie byl poslán zpět k němu, aby jeho systém mohl ověřit, že vše, co obdržel byla správná. Pak malý vor deflaci a byl vypracován zpátky k místu, kde seděli na dně.

Seděl na podlaze svého spícího komory a držel Jayne, když mluvil o tom, co by dělali, když výkonové úrovně jeho řemeslo začal ubývat, protože věděl, že se to stane v určitém okamžiku. Ona si nabídla pomoc, jestli by mohl přesvědčit jeho zaměstnavatele, aby jim Merren, aby mohla poskytnout své svědectví na cokoliv oficiálním úkolem bylo sledovat, ale odpověď z Merren bylo, že to nebylo potřeba.

-----------------------

Jerrthi vzhlédla od svého snění jako Troxi téměř běžel k ní, vynášet jí nějaké tvrdé pohledy odtud ostatních, ale Xer nestaral vůbec.

"Omlouvám se!" když zazvonil, když přišla, ale každý, kdo ji znal vůbec věděl, že to nebyl upřímný v nejmenším.

Troxi bez okolků o svém názoru, že lidé tady byli v zadní poloze, pokud příkaz řemeslo sám byl v akci, a když někdo upozornil ji, že tam bylo skutečně do určité míry rizika pro cestující pak byla umístěna velká a relativně pomalé řemeslo ve srovnání s tím, co jela do bitvy v roce, Troxi vždycky smát a odpoví, že to musí být opravdu kousat poté.

"Ahoj Jerrthi," usmála se, když se naklonil na druhou stranu stolu, "Vy jste někdy těžké vystopovat. Byl jsem tromping celého tohoto vanou od té doby jsme byli vymazány, aby se z našich křesel a všude Šel jsem, všichni mi právě řekl, že jste tam byla a odešla. Co děláš? "

Jerrthi se musel usmát. Milovala Troxi a její infekční náladu kdykoliv teď, že oni byli poznávání se navzájem.

"Jen jsem se s šálkem jakési masový vývar s Ter'l, ale musel jsem dopadl na zem ráno běží a já jsem mohl použít něco, co -"

"Já taky," pruhované Xer usmál se, "a já vím jen to, co. Dej mi třást a já vzbudím jeden z těchto hlemýžďů nahoru." Otočila se a šla se zeptat, ale všichni se zdálo, raději předstírat, že oni byli zaujati.

"Xanthanová," zaklela, "Nejsi ani v akci ještě. Budeme se tam dostat za dlouhou dobu na procházení, že hovno jde. Dostatek času, abyste si nos z vlastního zadku a přestat předstírat, že je tak důležité, dost dlouho na to jen ukázat mi, kde bych mohl dostat pár hrnků a -. "

Ter'l se objevil poté, a přivítal Troxi, pověst, že on by něco zařídit, když se dostal na chvíli, "Co děláš tady vlastně je? Myslel jsem, že bych si den volna."

Jerrthi zaznamenal mírné stmívání v Troxi v normálním šumivých tlachání, ale pochybovala, jestli někdo to viděl. "Chtěl jsem se strávit nějaký čas s Ronkahh, ale já jsem ji nemohl najít, tak jsem hledal Arshan nebo Doona., Ale Mud Six se na druhou pryč a spí v hangáru, a když jsem zkontroloval, našel jsem je všechny dovnitř, tak jsem se díval na Jerrthi zatímco tam byl ještě čas chytit Přeskočit místo v tady. "

Obrátila se k Jerrthi pak, "jsem sorta doufal, že byste mi mohl ukázat více způsobů, jak přistupovat Merren satelity pro věci."

Ter'l si myslel, že on měl všechno, co potřeboval vědět, a on se podíval po prostoru a kývl na někoho, s uvedením pár u stolu s bradou.

"Co se děje, Troxi?" Zeptal Jerrthi.

"Huh? No, nic, Jerrthi,"

Ale Jerrthi se díval zvědavě na zdvořilé a mírně dotyčného způsobem a Troxi trochu pokrčil rameny a pak.

"Mud let to dostal dolů den, dnes, protože jsme nebyli za úkol zúčastnit. To znamená, že si můžete dělat, co chcete. Jsem trochu chtěl trávit čas s Ronkahh, ale ..."

Jerrthi natáhl se a dotkl se Xer ruku, "Troxi, znám Ronkahh na dlouhou dobu. Někdy, ona je trochu jako dítě, které dostane spoustu věcí na její narozeniny. Mohla by být opravdu spokojeni se vším, ale může být jedna nebo dvě věci, které drží její pozornost více než ostatní na chvíli, to je všechno. "

Troxi se zamračil: "To je opravdu přesný způsob, jak dát to, myslím. Když jsem použil můj token dostat přes zamkl dvířka, Ronkahh měl svou pozornost v držení dvě věci současně, tak jsem vycouval a zamknou poklop znovu. "

"Nezáleží na tom," řekl Jerrthi, "že jsi tady se mnou a jsem si jistý, že budeme mít něco zajímavého z ... co to je, že jsme dnes."

Troxi nálada se rozzářila okamžitě a Jerrthi to viděl, tak se usmála, "A když jsem dostal šanci a stanice pracovat na sem, ukážu ti, co můžete dostat z Saturace Merren."

Jejich pozornost byla zpracována specialista komunikace, který si přinesl jim teplé nápoje. Když nastavíte dolů, vytáhla prsty zpět ve spěchu a zamával jim, když mluvila v Merren, "Oh, to je horko. Bylo mi řečeno, že si přál další nápoje," řekla, "a Ter'l mi nařídil, získat je pro vás. "

Sklonila trochu ledabyle na Jerrthi, "já nevím, jestli je to opilý na Merren vůbec, um, Jerrthi, tak musím podotknout, že je stimulant, z enzymu ze střeva potravinářského tvora. Zkuste to s péčí, a aby nějaký čas na to, aby zasáhlo váš systém před to všechno vypít. Ter'l řekl, že by to pravděpodobně nebude vám ublížit, ale to bylo známo, že způsobují srdeční zastavení v nějakém Merren, když mi říká, že jste jiný, tak nějak. "

"Děkuji za vaši velkorysou pohostinnost," podíval se Jerrthi až přečíst nápis na přilbě, "Cerrith a příjemné pracovní cyklus pro vás je mé přání," dodala v písmenu perfektní Xerian, když sklonila hlavu, aby přesně správné luk pro takové výměny, "a prosím, dovolte mi, abych vám představil svého přítele tady, Troxi Je to jedna z -."

The Dark Xer povytáhl obočí málo na to, jak se přerušil ho ignoroval Troxi úplně, "Takový jemný projev v našem jazyce. Musím říci, že jsem trochu zaujatý. Mám přestávku. Můžu se k vám přidat? Slyšel jsem, že Máte znalosti komunikace. To je moje specialita tady. "

Jerrthi přikývl a Cerrith řekla, že se vrátí se svým vlastním pitím v okamžiku.

Troxi seděl a zíral na ženy v trochu zázrak, když odcházela, "Hledal jsem, že jeden za čtyři dny, jako je nyní, protože v noci z party nikdy. Jen jsem ji nikdy najít."


Vzdychla, "Nezáleží na tom, myslím, že. Dívala se skrz mě právě teď."

Jerrthi zavětřil svou skleničku na chvíli, "No, to je trochu divné, a možná dokonce i hrubý, s ohledem na způsob, jakým ji pomohl ten večer."

"Jo," souhlasil Troxi, "Jen si myslím, že je to ..." Podívala se, a pak dolů, "Myslím, že jsi viděl, že jo?"

"To mi nevadí, Troxi," Jerrthi zasmál, "Myslím, že je to krásný moc, takže vidím přitažlivost. Nejsem takhle, ale nejsem slepý jeden."

Cerrith byl tenkrát a posadil se, "doufám, že to není hrubý, že to říkám, ale myslím, že jsem slyšel, říkáte, že byste mohli získat přístup satelity Merren?"

"Jistě," Jerrthi, usmál se "můžete taky, a tak může Troxi tady, jestli si můžete přečíst Merren. Musíš se dostat přes dlouhé přijetí překroutit a nastavit přístupový účet. Existuje asi milion různých a odlišných uživatelské úrovně , každý s vlastními přístupovými právy. Kdokoliv může alespoň přístup k SATs. To je přesně to, co můžete získat na různých úrovních, které mění, stejně jako cokoliv jiného.

Jste oba Xer a Xer a Merren sdílet mnoho informací. Totéž platí i pro SAT obrázků a dat. Vy byste asi dostat hlouběji, pokud jste měli povolení od svých velitelů za to. To vás dostane oficiální status, ale existují určitá omezení. "

"Jerrthi mi dostal seděl výstřel, který včera ukázal zásahy bomb mé lodi," řekl Troxi, "Byl jsem překvapen, že to mohl udělat přímo odsud."

Cerrith se otočil na druhou Xer, "Tady?"

"Jo, Troxi řekl, přikývl:" Z této lodi -., Že stanice támhle "

"Můžete to udělat, že?" Zeptal Cerrith, "Z povyk nad tím, co se stalo, jsem si všiml, že některé Merren zařízení na jejich sítě byly uzavřeny ke mně nedlouho potom, když jsem se snažil, aby přístup k nim."

"Jerrthi to Merren Watcher," řekl Troxi, "ona může dostat něco z jejich věci."

Cerrith sklonila hlavu mnohem dál tentokrát a držela ho, "neměl jsem tušení, že by se umístit Watcher na našich lodích."

Jerrthi mávla rukou, "Ne, ne," usmála se, "Děláš špatné předpoklad. Býval jsem hlídač a stále mám plný přístup. Jsem na dovolenou právě teď, takže jsem předstírat, že novinář, protože síť mě najal, abych se jednou během Xhan v šetření.

Včera jsem použil zadní dveře, aby se obraz, který byl chtěl, to je všechno. "

"Já nevím, jak to je s Merren," řekl Cerrith, "doufám, že jsem to dělat další - předpoklad," usmála se, "? Jste se stal Watcher díky vysokému narození nebo tak něco"

Jerrthi zavrtěla hlavou, "pracoval jsem na to, tak bych vám, abyste se zeptat svého kolegu Ronkahh, který není tady. Bych jí říct, ve vytápěném tak, že jsem vyplývají z velmi malé menšiny tady jeden, který, když vláda dělá hluk o nás léčby stejně a spravedlivě, je to prostě tak není. Ve chvíli, kdy jsme se dostali z tréninkového centra Merren včera ráno jsem si myslel, že chce někoho zabít tam přes hrubé tak, že I bylo zacházeno, protože to, co jsem.

Bylo mi řečeno, že se nevrátí tuto leteckou kombinézu s nimi po tomto, a to byl řekl s úšklebkem a vrásčitou nosu.

Nejsem vysoká narodil. Není tam žádná taková věc pro můj druh, Cerrith. Když jsem byl malý, moje rodina odstěhovala z našich předků tak, že bych mohl mít lepší vzdělání ve veřejném systému Merren, stejně jako kdokoliv jiný. Jen jsme se vrátili k rekreaci období tak, že jsem se mohl učit, co můj druh potřebuje vědět.

Oni nám dali všechny zkoušky na každém kroku ve škole. Nevěděl jsem to, ale některé testy - ty, které jsem si užil nejvíce - byly testy vládní aptitude. Byl jsem dospívající v okamžiku, kdy jsem si myslel, že ven.

Postupně, testy mě vedla na úzký rozsah poloh - to vše z nich v oblasti telekomunikací, a tak, když bylo po všem, jsem dostal svou práci, protože testy do té doby byly pro zaměstnanost - stejně jako všichni ostatní, a Neměl jsem na výběr ve výběru. Řekli mi, že to, co bych a nemohl jsem odmítnout.

Ale nikdy jsem vzal všechny své rekreační listů a teď to dotáhla až na mě, protože jsem se nevrátit k cyklu. To mě tak jako tak těší. Bolesti hlavy, že bych si za mýma očima ... "

Další dva přikývl, z nichž každý má práci, kde je průchod velkých objemů dat za delší časové období jen přinesl takové věci na.

"Troxi je to pravděpodobně to nejhorší, myslím," řekl Jerrthi, "já nevím, jak se jí to podaří a poslouchá vyhledával signály, že ona dělá, a na hloupé rychlostí a hlavou dolů a do stran. Všechno, co jsem slyšel, bylo hodně syčení a několik ječení, když mi dovolil poslouchat dovnitř "

"Co děláte, Troxi?" Zeptal Cerrith, "je mi líto, ale všechno, co vím, je, že posádka na plavidla, která včera udělal něco jiného, ​​a dostal mě vyřazené z toho, co jsem chtěl vidět. To znamená, že jen málo pro mě, já se bojím."

"Jsem ghoster," řekl druhý Xer v mírně tlumený hlas, který překvapil Jerrthi slyšet, "Nic zvláštního."

Cerrith se usmál, že tenký a povrchní úsměv znovu, "No, to bylo velmi zajímavé mluvit s tebou, ale musím se vrátit do mého tasking. Pokud budeš potřebovat cokoli, zeptejte se."

Byla už v příštím okamžiku a Jerrthi pohlédl na Troxi, který seděl s hlavou v ruce zíral do svého hrnku.

"Řekla, že" zeptejte se ", jako by to, co chtěla sat bylo," prosím, neptejte se mě. "Ne hodně upřímnosti tam."

"Já jen ... Jen jsem ji rád," povzdechl si Troxi jako mladá dívka, "Myslím, že vím, že nemám šanci tam, ale ..."

"Myslím, že by to mohlo jít lépe, pokud jste právě mluvil s ní sám. Myslím, že se jen přilepená na mě ze svého zájmu. Existuje něco mezi" poli "lidí a tyto ty, nebo tak něco? Myslím, že jsem se díval na něco takhle od boku. "

"Fucking příkaz pukes," šedá Xer zamumlal, "Zapomínají, že jejich cílem je líbat zadky z těch, kteří dělají rozhodnutí Oni také raději zapomenout, že v případě, že hovno jde špatný;., Že budou v blátě podél s každým jiný, snaží se jít domů pěšky. "

"Tam by mohlo být něco," řekl Jerrthi, "a nemohu říci všechno, co já vím, ale ten jeden, možná ven všichni tady, ale Xhan a Ter'l, i když tam byl předtím. Jak moc mají máš to pro ni? Myslím, že kdybych neměl co ztratit, v místě, mohl bych to zkusit v soukromí.

Netvrdím, že to; Já jsem jen zmínit, co jsem mohl udělat. "

"Opravdu?" Troxi pohlédl tázavě a Jerrthi přikývl.

"Chcete-li čekat na další šanci jako teď, protože jste alespoň vědět, kde je v současné době? Nemusíte vyzkoušet, nemůžete dostat."

"Máš pravdu," řekl Troxi a vstala. "Vrátím se za chvilku."

Jerrthi rád Troxi hodně teď. Nebyla přitahován k jiným dívkám vůbec, ale zjistila, že jí to, že svět se o ni teď. Byla trochu smutně vidět, že "něco" bylo asi tak dlouho, jak to trvalo.

Jerrthi chtěl plácnout ji na čelo, když si uvědomila, že Troxi se blíží Cerrith ze svého off-straně, ten se špatným sluchem. Pokud si myslela na to, že by se jí to udělat, ale to nebylo překročil svou mysl a dívala se s tichým zasténáním jako šedá Xer přiblížil k temné jednoho z tam.

Uhodla, že Cerrith nevšiml Troxi a když to udělala, ona trochu skočil, viditelně překvapen a díval se zlobí, když mluvil s Troxi. Jerrthi nemohl slyšet krátký rozhovor, ale viděla hodně v řeči těla.

Troxi vrátil poté, posadil se do konce svého pití.

"Vy jste se jí zeptat, nebo něco? Zeptal Jerrthi, a řekl Troxi," jsem nedostal moc velkou šanci.

Zeptal jsem se jí, jestli mě pamatoval ze strany, nebo něco, a ona řekla, že ano; ona mě poznal ze strany. To bylo vše, co řekla o tom.

Tak jsem jí řekl, že bych opravdu chtěl se s ní setkat a Hledal jsem ji od té doby.

Ona říkala, že ona by byla hodně pracovat, ale řekla, že opravdu chladně, víš? Byl jsem trochu odložit poté, ztrácí nervy, myslím. Já ji chtěl zeptat, v každém případě, ale pak se mě zeptal, jestli jsem obvykle ve zvyku visí ven s Merren, protože ona, že ne, a ona nevypadala moc zamilovaně na každého z nás, kdo si.

Řekl jsem jí, ne, že bych nikdy ani nepotkal dřív, než jsem tě potkal, ale pak byl již vypnut ke mně a při volání do ucha. "

Troxi si znovu povzdechl, "Sestřelen v plamenech."

Jerrthi o tom přemýšlel druhou a cítil se trochu z toho, co Ronkahh musí mít pocit v prsou pro ni v její léčbě u Merren. A tady to bylo - to samé se děje z druhé strany. Nemohla nezajímá z osobního hlediska. Byla na to zvyklá, ale to štvalo ji, aby si myslí, že jen z seděl vedle ní, Troxi platil cenu nějak.

"Kurva self-právo kretén," zamumlala, "Pojď, Troxi. Myslím, že ještě máme trochu času, než se nám říct, aby si sednout a zavolejte bojové stanice."

Měla krátký rozhovor s Ter'l, který přikývl.

Pak se vrátil ke stolu, "budu se nyní přístup k sats Merren jen vidět, jak rozveselit trochu. Umíte číst Merren?"

Troxi přikývl a přešel opět blíží žena od svého off-side, jen proto, že. Jerrthi ignoroval překvapený a naštvaný pohled, jak byla záměrně příjemné na její žádost, a pak se zeptala Cerrith poněkud chladně, kdyby tam byl stanice, která nebyla v provozu v současné době, a ona byla prokázána starší jeden na stranu málo.

"Já jsem se podíval na chvíli, ale věřím, že je stále funkční. Co si přejete udělat?"

"Budu se dostat můj přítel přístup, a pak budeme mít z toho, než půjdeme do akce, protože budu chtít podat zprávu o tom," řekl Jerrthi.

S terminálem nahoru, Jerrthi prsty létaly nad pseudocharacters na klávesnici po nastavení své preference pro její vlastní typ Merren.

Jak se objevil na obrazovce přístup, vybrala svůj vlastní jazyk jako preference pro první část, protože ona by se přihlásit pod svým vlastním účtem, a pak se přepne zpět do pravidelného Merren jako založila vojenskou účet Xer a soukromý účet Xer ve chvílích, příliš rychle následovat.

Troxi komentoval to, a bez zaváhání, Jerrthi zamumlal: "Kdysi jsem živit se sedmi různými klávesnicemi, sledovat svůj displej a vše na něm, stejně jako interakce s mnoha přístupu slovně klientů současně., Že jeden tam je jen jeden sluchátko a tři malé obrazovky. Když jsem byl ve své práci, tak bych mít čas poškrábat zadek s mou volnou rukou moc.

Viděl jsem práci, Troxi, já vím, že mě můžete sledovat na toto téma. Také vím, že nemůžu. "

Další věc, že ​​ona byla stanovena její preference pro interakci, které mají být dokončeny po tomto okamžiku v zašifrované Merren, protože viděla, ikonu, které by naznačovaly, že Cerrith se díval z jednoho ze svých vlastních obrazovek. Její prsty létaly nad rovný povrch před ní na chvíli a pak se zeptala Troxi zůstat sedět.

Vstala a přešla k nádraží Cerrith je poznamenat číslo terminálu tam na boku. Cerrith vzhlédl tázavě.

"Nemůžu se dostat dál," řekla, "Ty jsi dřel terminál dolu. Systémy Merren vidět jako pokus o útok. Prosím, uvolněte ji."

Cerrith zavrtěla hlavou, "To není možné. I-"

Jerrthi ukázal na čísla, "To je to, co to stanice naznačuje, že se děje z tohoto jednoho. To je to, co Merren Data Control souhlasí s a pokud si uvolnit, budu se zeptal, jestli jsem pomocí zabezpečeného systému. Oni zjistí, že to není bezpečné a blokovat můj pokus. "

"Ale je to bezpečný systém," řekl Cerrith.

"Ne na Merren," řekl Jerrthi, "protože oni také vidět otevřený odkaz na Xer 43. ústředí prostřednictvím svého terminálu a jsou to dotazování se. Odkaz vede na obě strany.

Já jsem Strážce, Cerrith. Po pokusech o přístup je, jak jsem si na živobytí. To je Xer válka loď přes Merren půdy. Radši věří, že se bude řešit. Pro přístup k datům Merren, přičemž je spojena s Xer je netěsnost na ně.

Prosím, jen odpojit od mého terminálu a všechno bude v pořádku, ujišťuji vás. "

Cerrith pohlédl ostře, "Pro ně? Ty jsi jeden z nich."

"Jsem bezvýznamný," Jerrthi chladně usmál se, "Pracoval jsem pro ně, ať se mi to líbí, nebo ne. Ztratil jsem hodně na nich, rodina a další. Moji lidé byli léčeni jako špína od nich déle než někdo může vědět, .

Comment

Comment:

Tweet