Thorne Ch. 04

posted on 23 Aug 2014 22:52 by juvenileshame1441
"Ne, ale to byl jen jeden člověk, řekla ano." Odpověděla Barb.

"Řekla to předtím nebo poté, co jste byli v autě?" Zeptal se Thorne.

"Poté, co na tom záleží?" Zeptal Barb.

"Můj názor je, že nevíte, kolik lidí tam bylo Ani Adrianna, který byl důvod, proč si tě vzal z obchodu Nyní, pokud budete laskavě hubu,.. Chci slyšet, co Adrianna má říkat . "

Thorne pohlédl na Adrianna a přikývl.

"Viděl jsem Olivia Saunders v obchodním domě." Řekl Adrianna. "Já vím, že to byla ona, já dobře vím, její rodinu. To je, jak říkáte, já nevím, jestli tam byli jiní s ní. Jednou jsem ji viděl, moje zaměření se stala dostat paní Simpson z obchodu."

"Rozumím." Řekl Thorne, "ale to, co nedává smysl, je to, že nikdo nevěděl, že je tu a tam nebyla obvyklá vyrážka zmizení a úmrtí, který je dodáván s nimi."

"Mohu mluvit, pane." Adrianna řekl a pak čekal.

Thorne přikývl svůj souhlas.

"Možná, že je tu sám, i když o tom pochybuji. Rufus Saunders by to nedovolil. Druhá možnost je, že jste na dovolené a nechcete, aby upoutaly pozornost."

"Souhlasím." Řekl Thorne, "ale všichni víme, jak nepředvídatelné lovci může být. Také nevím, kolik je s ní, a pokud některý z nich jsou upír nebo jiné druhy. Adrianna, jste schopni zůstat tady s paní Simpson? "

"Mohu zůstat tak dlouho, jak mě budete potřebovat, aby." Odpověděl Adrianna.

"Dobrá ... Barb, Olivia zůstane v místnosti přilehlé naše. Jste jít nikam bez ní, a která zahrnuje venku. Jen připomenutí, že tu není jako váš sluha, takže se nemusíte snažit, aby ji léčit jako jeden . Grant, kolik z vašich balení je k dispozici pro povinnost? " Zeptal se Thorne.

"Kolik potřebujete?" Zeptal se Grant.

"Čtyři na den a čtyři na večer." Odpověděl Thorne. "Je to vůbec možné?"

"Jako by se stalo." Odpověděl Grant. "Thorne, smím něco navrhnout?"

Vyštěkl Barb oči se Thorne. Čekala na něj dát vlka na jeho místo.

"Poslouchám." Řekl Thorne.

"Navrhoval bych, pohybující se svého partnera, dokud nebudeme vědět, co se děje. Nepochybuji o své schopnosti, aby ji chránil ..."

"Vaše místo je velmi dobře přijata." Thorne přerušil, "Co ještě?"

"Věřím, že je třeba připomenout, že již není v lidském světě a že hrubost není tolerována."

"To bude postaráno. Děkuji." Thorne řekl signalizuje konec rozhovoru. "Pokud mě omluvíte, mám telefonáty, které musím udělat."

Thorne odešel bez jediného ohlédnutí na Barb.

"Smím se projít kolem mého vlastního domu sám?" Barb přestřihl.

"Tak dlouho, jak si pobyt do sto yardů mě, pak na něj." Adrianna odpověděla, když odkopla boty a posadil se. "Víš, jestli jsi chytrý, tak bys mě zeptat, co jste potřebovali vědět, aby váš přechod do tohoto života, jednodušší, ale nebudete a víte, proč si myslí, že jsem pod tebou.?. Můžete také zvážit Grant být nic víc než najal pomoc. Viděl jsem pohled na své tváři, když oslovil pana Blackwell jeho křestním jménem.

Já tě vyplnit na několik faktů. Grant není jen vlk, on je vůdce smečky. On a pan Blackwell byli přátelé po dlouhou dobu, takže myslím, že si můžete říct, že jsou rovni. Grant vás jel kolem, a dát se s vámi postoj jako prospěch, takže kdybych si; Já bych se omluvit za to, že tak hrubý. "

Barb spolkl odseknutí, když si uvědomila, že Adrianna do jisté míry pravdu. Ne o omluvu, ale o použití ji jako zdroj dozvědět o svém světě. Nevšímala si myslel, že mohla s názvem Kevyn, Louise, nebo dokonce Nadine pomoc.

"Dobře," řekl Barb vsedě. "Řekni mi, co potřebujete vědět."

****

Louise vstal a protáhl se. Ona právě dokončil uvedení mobil pro jeden z betlémů spolu. Pokyny dělal to vypadat mnohem jednodušší dát dohromady, než to ve skutečnosti bylo. Nevadilo jí. To ji držel od starostí o Barb a její dítě. Byla více než kdy dříve přesvědčen, že pocity smutku přišli z jejího nenarozeného neteř nebo synovce. Na druhou stranu, pocit, že něco hrozného se blíží k nim se nezvýšila, ale to se nezmenšila ani.

"Co když nevědí, že je nám, že jsou po?" Zeptala se Nathan u snídaně.

"Myslím, že je to možné." Odpověděl Nathan. "Ale lovci jsou nevybíravé o svých cílech. Tam nebyly žádné neobvyklé úmrtí nebo upíři nezvěstný, z nichž jsou všechny ukazatele, které lovci jsou v této oblasti."

"Co když to není lovci?" Zeptal Louise. "Musí existovat i jiné druhy, které by chtěli upír svět skončí."

"To je pravda, ale jak víte, každý druh má přirozené nepřátele." Odpověděl Nathan. "Lovci jsou naše. Existují další druhy, kteří nás nenávidí, ale nemohla nic dělat na vlastní pěst. To je důvod, proč se často pracují s lovci."

Louise opět protáhl a přehrával rozhovor s Nathanem v hlavě. Čím víc o tom přemýšlel, tím víc věřila, že mají co do činění s lovci. Skutečnost, že nikdo zemřel nebo odešel chybí argumentoval proti ní, ale byla si jistá, že to, kdo mají co do činění s. Další otázkou bylo, kdo byl s nimi. Měla pocit, že pouze jeden z lovců byl člověk. Nevěděla, jestli je to muž nebo žena, ale pohlaví nezáleželo.

Slyšela zvonit telefon v kanceláři Nathana a jeho hlas, když odpověděl ji. Nathan vyšel o pár minut později a políbil ji na hlavu.

"Je to setkání v Thorne v domě na pláži dnes večer. Zřejmě jeden z jeho strážců zahlédl někoho."

"Kdo?" Zeptal Louise.

"Ethan neřekl." Odpověděl Nathan. "Ale na riziko opakuji, já nechci, abys nikam beze mě a já rozhodně nechci, abys se snaží dostat ven, aby ten, kdo je nám až budeme vědět víc."

"Slibuji." Louise řekl, položila ruku na srdce. "Kolik je hodin schůzka?"

"V sedm hodin." Nathan odpověděl: "A to je jen čtyři. To je dost času, aby vám nahá a v posteli, než budeme muset odejít."

"Budeme se snažit na mizející věc?" Zeptal Louise.

"Brzy, ale nejste připraveni na to ještě." Odpověděl Nathan. "A kromě toho, museli bychom začít v malém. Budete muset být schopni také zmizí z vašeho křesla."

"Ach, to myslíš takhle?" Louise zeptala se, když zmizela a pak se znovu objevil.

Zasmála se Nathanovi šokoval projevu.

"Proč jsi tak překvapený?" Zeptala se. "Řekl jsi mi, jak to udělat, a já jsem byl cvičit."

"Já vím ... ale to bylo jen minulý týden, že jsem vám řekl, jak to udělat." Řekl Nathan.

"Jsem rychlý studie, ale to je všechno, co můžu udělat." Řekl Louise. "Já jsem přišel na to, jak se dostat z jednoho místa na druhé ještě."

"Takhle!" Nathan řekl, jak ji zvedl a zmizel do své ložnice.

***

"Lovec". Ethan řekl si pro sebe. Zvedl telefon a zavolal lovci oblast sledovat kanceláře a promluvil na toho, kdo byl ve službě.

"Spusťte své statistiky ještě jednou a pak mi zavolej."

On souhlasil s Thorne, buď lovec sám, nebo byli na dovolené a zůstat pod radarem. Podle jeho zkušeností, lovci nevzal dovolenou, a když narazil na upíra; oni ho zabili bez rozmýšlení. Vzpomněl si, kdy Nathan a Louise pocit přišel, a nešel pryč. Bylo to nejméně týden, což znamenalo v případě, že byli lovci, byli v této oblasti alespoň tak dlouho. O několik minut později, jeho zazvonil telefon.

"Pane Sinclaire? Běžel jsem zase ty statistiky a nic."

"V pořádku, aby jim běží, a jakmile se něco změní, zavolejte mi a Thorne Blackwell."

Ethan zavěsil. Oni nebudou vědět, do které skupiny lovců byli zabývajících se až našli tělo. Každá skupina měla svůj vlastní podpis, a v němž se zabýval. Sadistické skupiny byly řešeny stejným způsobem, aby se zabýval svými oběťmi a tak dále.

Ethan nenáviděl zabíjení, ale že by to bez váhání chránit svou rodinu. Jediná věc, která by to udělat, je mučení. Ale to byl on, a on se nezastaví nikoho jiného v tom to. Vždycky držel pozor na myslivce, ale nepomyslela se snaží uzavřít mír s nimi dlouhou dobu. Ne, protože boj mezi jeho rodinou a Blackwell je. Možná, že nastal čas přemýšlet o tom znovu, ale nejdřív musel vědět, kdo mají co do činění s.

**

Thorne tzv. Adrianna do své kanceláře jistý, že Barb nebude opustit dům. I kdyby to udělala, tak by se zastavila Grant nebo jeden z jeho vlků.

"Řekni mi, co se stalo v obchodě."

"Pokud se ptáte, jestli mě tvůj kamarád poslechl, odpověď je ... ne. Drahocenný čas byl zbytečný, protože jsem musel opakovat a pak přinutil ji k mlčení, abych ji mohl přetáhnout z obchodu."


"Myslel jsem si to." Řekl Thorne. "Byla jako hrubý Grant, co říká?"

"Je mi líto, ale váš partner je neslušné, aby každému, kdo není určena k ní, ale ano;. Byla neslušné Grant si myslím, že část problému je, že neučinila úpravu z lidského světa, aby naše. Doufám, že jsem se v průběhu vystoupil, ale jen jsem vysvětlil, co s ní. Doufám, že to bude ona víc spolupracovat. "

"Děkuji vám." Řekl Thorne nepřítomně jeho mysl již na jiné věci. "Potřebujete mluvit s vaší kamarád?"

"Ne, on není doma a nebudou po dobu několika týdnů, takže jsem k dispozici."

"Dobrá, Adrianna mým hlavním zájmem je dítě, které paní Simpson nese. Dělejte, co musíte udělat, aby ji a tím i dítě v bezpečí."

"Chápu ... ale jestli můžu, proč si ji uznat jako svého partnera?"

"To nic není vaše starost." Odpověděl Thorne. "Jediná věc, která by vás měla týkat, je úkol po ruce."

"Samozřejmě." Řekl Adrianna. "Nechtěla jsem vyzvídat. Jen jsem se zeptal, protože přišla řeč."

"Sinclaire rodina přijede do pár hodin. Budou přichází s vlastními strážemi, ale při setkání se děje, chci vás seznámit s jejich stráže hlavy a Granta. Musíme zakroužkujte vozy, jak to bylo . Ethan Sinclaire si je vědom, setkání, takže žádný strach tam. Po našem setkání, se Ethan a já se s vámi setkat, Grant a Ethan je vedoucí stráže. To, co chci, je pevný plán, jak udržet všechny chráněné po celou dobu. "< br />

"Rozumím." Řekl Adrianna. "Chtěl bych také navrhnout bezpečný dům, který je dostatečně velký pro všechny z vás. Můžeme není nutné, ale musíme plánovat za všech okolností."

"Souhlasím." Thorne řekl, líbí způsob, jakým malé stráž myslel. Byla úplně stejně ostré jako slyšel. "To je něco, že tři z vás mohou diskutovat. Je tam něco?"

"Ano, jako ve skutečnosti, že je ..."

****

Barb procházel kolem domu nudit a zlobí, že její den nákupy byly foukané do pekla. Začala se jít ven, ale zarazil se, když viděla, jak muž seděl na schodech. Vypadal uvolněně, ale nebyl. Jako by věděl, že ho někdo sleduje, se otočil a podíval se na ni s jasným topaz barevné oči.

Odvrátila se od terasy a šel do kuchyně udělat něco k jídlu. Viděla láhev prenatální vitaminy na pult a ušklíbl se. Ona si pohrávala s myšlenkou, že vynechání dávky, ale pak si to rozmyslel. Ona hrabal lednici hledá něco k jídlu a vzdala. Nic znělo dobře, zejména od chvíle, kdy plánoval mít pozdní oběd v luxusní restauraci. Snědla banán a pak se vitamin.

Pokračovala bloudil po domě, až se ocitla na dně schody, které vedly k Noel a část Felixe domu. Stále Rozčilovalo ji, že tam byli dva dospělí muži, kteří žijí v jejím domě. Rozhlédla se zeptat, kde jsi byl Felix a Noel. Neviděla Felix, protože ona přišla a Noel od té doby zmizel z auta před zasedáním, na Ethanova domu.

Vzala krůček od schodů a pak se otočil zpátky. Chtěla vidět, jaký druh umění Noel udělal. Zjistila to divné, že dveře do svého ateliéru byla uzamčena a nevěřila po dobu jedné minuty, že on byl úspěšný umělec. Věřila, že on a Felix jsou nic víc než freeloaderů.

Udělala jeden krok a pak další, až byla na vrcholu schodiště. Přestala poslouchat zvuky někdo přichází. Když nic neslyšel, když otevřela dveře, aby věděla vedly do místnosti, že Noel používal jako jeho studio. Ona očekává, že se od dveří, které přiléhala na studio Noel ložnice byla uzamčeno.

Na krátkou chvilku, málem obrátil; ale zvědavost dostal lepší ní. Dotkla se chladný kov kliku, ovinula ruku kolem ní; a obrátil ji. K jejímu překvapení se otevřely dveře. Stála ve dveřích a na několik sekund předtím, než vstoupil dovnitř Natáhla se ke zdi a cítil po vypínači. Najít ji, otočila se na světlo. Podívala se za ní a pak vešel do místnosti. Co si všimla, že první byl počet obrazů v různé míře úplnosti. Myslela si, že jsou pěkné, ale nic zvláštního. Co nakreslil její pozornost byl jeden obraz, který byl pokryt.

I když kráčela k němu, věděla, že to měli nechat o samotě; ale nemohla. Stála před něž se vztahuje obrazu, sáhl po listu a vytáhl ho. Pár krásných hnědých očí se na ni podíval.

Barb se podíval na oči a přemýšlel, proč vypadaly tak povědomě k ní. Ona potlačil zachvění, když si myslela, že ona cítila nelibost pocházející z portrétu. Vyskočila, když uslyšela rozhněvaný hlas za ní.

"Co to sakra děláš?"

****

Noel spal, protože mluvil s jeho matkou. Chtěl zůstat vzhůru a zjistit, co se děje, ale tichý hlas, který pokračoval s očima v portrétu mu řekl, že potřebuje spát. On se bránil, ale nakonec; dal dovnitř

Usnul brzy po jeho hlavu na polštář. Pro jednou, jeho spánek byl sen zdarma a uklidňující. Nevěděl, co ho probudil. Ležel bez hnutí několik minut hodnotících na hrozbu, ale cítil nic. On rozšířil jeho smysly v celém domě a cítila Thorne, neznámá žena, a Granta. Felix byl pryč na pár dní ... tak kdo? Barb chyběl. To, že byl pryč byla příliš doufat. Bylo to měkké šustění materiál, sjíždění, že přitáhl jeho pozornost.

Vyskočil z postele a šel do svého ateliéru, kde Barb stál a díval se na portrét. Noel zastavil zpět nutkání k útoku. Jediná věc, která ho zastavila se, že žena, která napadla jeho soukromí byl kamarád jeho bratra.

Toto poznání udělal trochu potlačit svůj hněv. Ve skutečnosti, je to palivo. Snažil se jí výhodu pochybnosti. Snažil se být na ni hodný a zde byla dotýká to, co nebylo její dotknout.

****

Barb se otočil vidět Noel, zelené oči planoucí hněvem stál za ní.

"Ptal jsem se tě ptal." Noel řekl, když udělal krok směrem k ní. "Co to sakra děláš?"

Barb se ani nepohnul, když se bojí. Její gut jí řekl, že kdyby to udělala, Noel zaútočí.

"Get. Pryč. Od. Ní." Zavrčel. "TEĎ!"

Barb se vzdálil od malby a zastavil se.

"Jen jsem chtěl vidět své obrazy." Ona lhala. "Thorne říká, že jste dobře známá ..."

"Lies". Řekl Noel. "Lžeš."

O pár vteřin později, hlas, který jí nikdy nenapadlo, že by rádi přišli ze dveří.

"Noel, já se o to postarám." Řekl Thorne. "Přísahám, že nepřijdou do této části domu."

Noel neodpověděl, ale dál zíral na Barb.

"Která část této části domu je mimo meze, že jste to nechápeš?" Zeptal se Noel. "Která část respektování soukromí jiný nerozumíš? Vypadni a už nikdy nevrátí sem bez pozvání."

Barb chtěl něco říct, ale Adrianna položil prst na rty naléhání ticho.

"Pojď sem." Thorne řekl protihrotu oči upřené na Noela.

Když k němu došla, stále se díval na Noel; promluvil na ni.

"Omluv se."

"Co je? Ne!" Barb zasyčel.

"Fucking Omlouvám se!" Thorne požadoval.

"Nechci, aby její omluvu." Řekl Noel tiše. "Bylo by to lež. Všechno, co chci, je její slovo, že se nikdy krok nohu zase tady. Mám vaše slovo?" Noel zeptal Barb.

Barb se podíval na Thorne ne věřit, že on by dovolil jeho bratr diktovat, kde by mohla jít ve svém vlastním domě.

"Odpovězte pravdivě." Thorne ji varoval. "Budeme vědět, jestli lžeš."

"Dobře!" Barb vyplivl, "nebudu se zpátky!"

Ona vyrazil pryč bez jediného ohlédnutí. Thorne na ni čekal dole pod schody. Popadl ji za ruku a táhl ji do své pracovny.

"Copak jsi mi neřekl, že jste nebyli hloupí?" Zasyčel. "Ale přesto si i nadále dělat hloupé zadek věci! Kdybys nebyl můj kamarád, tak bych se tě pohřbí právě teď! Myslíte si, kurva pochopit, že! Mohl jsem tě zabít, ale místo toho zavolal na mě. Pokud se v pekle jsou vaše mozky? "

"Nemůžu uvěřit, že jste sousedil s ním, já mám být tvůj kamarád! Máš na stranu se mnou!"

"Dovolte mi, abych vám připomněl, jak jste přišel být můj kamarád." Řekl Thorne.

"Ne, děkuji." Barb odsekl. "Slyšel jsem, že ten příběh."

"Dobře tedy, dovolte mi, abych vám řekl, jak tento příběh skončí." Thorne řekl

"Mr. Blackwell," řekl Adrianna. "Ethan Sinclaire a jeho kamarád jsou tady."

"Budeme to dokončit později." Thorne řekl a odešel.

Barb nevěděl, co se chystal říct, ale věděla, že to nebude k jejímu prospěchu. Zaklela polohlasem a následoval Thorne do obývacího pokoje, kde se čeká Ethan a Katrina. Ona nebyla formálně splněny Katrina na posledním zasedání, ale ona ji sledoval, a rozhodla, že se jí líbí ze stejných důvodů, které neměla ráda své sestry.

Pokud Katrina byl vědom protihrotu pocity vůči ní, ona to najevo, když ji vřele přivítali.

"Je mi líto, že jsme neměli oficiálně setkat v poslední době." Řekl Katrina. "Vím, že přichází do tohoto světa může být náročné a děsivý, takže pokud máte nějaké otázky, neváhejte se zeptat. Každý z nás bude více než rádi pomohou v žádném případě, že to bude možné."

"Díky, ale jsem v pořádku." Odpověděla Barb.

Dvojčata a jejich kamarádi byli další. Ona se vyhnul Veronica, který dal jasně najevo, že stále ještě nezapomněla na incident, když se snažil zasáhnout na její kamarád. Joseph přišel, kývl na ni a šel si sednout. Hans a Juliette přijel následuje Leon a Nadine, Kevyn a Patrick a nakonec Louise a Nathan.

Barb nemohl si nevšimnout, jak Louise zářila. Ani ona si ujít, jak Nathan jí vždy dotýkat a líbat její chrám. Jen na nanosekundy, skoro povoleno vědomá myšlenka projít a ona nedovolí, aby to pokračovalo. Všimla si dárkovou tašku, která Nathan prováděné v a posadil se na podlahu vedle něj.

Rozhlédla se po místnosti na všechny páry si uvědomil, že všichni z nich byli rádi, kromě ní a Thorne. Thorne už mluvil, když Noel přišel a postavil se na zadní části místnosti. Vypadal bledý, ale ne špatně, když měl před týdnem.

"To je to, co víme." Řekl Thorne. "Barb a Adrianna byli na nákupech, když Adrianna viděl někoho, kdo jí znal. Olivia Saunders. Tady je to, co se zdálo, že je sama, která sama o sobě je neobvyklé. Lovci nikdy cestovat sám i během dne, takže je opravdu sám? "

"Ne." Řekl Louise. "Pořád vidím víc než jednu osobu. Musí to být člověk, který vidím, ale existuje více s ní."

"Byl jsem stále hodinové zprávy z hlídač stanice." Řekl Ethan. "Zatím nic zvláštního se objevilo, ale jak víme, že může kdykoliv změnit."

"To je pravda." Řekl Thorne. "Adrianna s návrhem, že si myslím, že má svou cenu. Navrhla, že bychom najít bezpečný dům, který ani jeden z nás vlastní, jen v případě, že potřebujeme, aby tu opustit naše domovy. Řekl jsem jí o tom mluvit s Grantem a hlavy svých strážců. "

"Myslím, že je to moudré." Odpověděl Ethan. "Bylo by dobré najít si místo co nejdříve, abychom se ujistili, že je na skladě."

Comment

Comment:

Tweet