Ložnice Bondage

posted on 24 Aug 2014 12:53 by juvenileshame1441
Byl jsem na třetí Bacardi Breezer minulou sobotu večer, když jsem se podívala do Johnovy oči a uviděl zlý lesk zírá na mě. Pohled, který se mi krčit a pomalu se začnou pohybovat dozadu. Usmál se, když viděl můj strach, a když jsem byl docela strach z toho, co nemravné sexuální dobrodružství, že by se mi na dnes večer moje kunda mě zradil a začal pálit.

Jeho pohled mě sám couval do naší ložnice, začal jsem přemýšlet o možnosti, že by mohl udělat pro mě, když se zamkl dveře -. Roleplays ... hračky ... nové pozice ... nové partnery o možnostech, kde nekonečné

"Tak nahá, a dostat se na posteli ty děvko" Jeho hlas byl náročný a zněl lehce nezřetelná, i když to byl asi můj opilý jednání spíše než jeho opilý řeči. Udělal jsem, jak mi bylo řečeno, a cítila tak zranitelná, kterým se pod jeho pohledem dominují.

Šel k remíze a vytáhl čtyři hedvábné kravaty, moje oči se rozšířily, začal svazovat zápěstí a kotníky k posteli příspěvků jsem byl okamžitě schopen se pohybovat a bezmoc cítil jsem se moje kunda začne kapat.

Poté, co John byl přesvědčen, byl jsem pevně zajištěn jeho ruce začaly toulat po celém mém těle. Začal na tváři měkce hladí mou tvář, koncové dolů s konečky prstů na základně krku. Jeho trýznivě prsty prodléval na krku a pomalu aplikován tlak řezání z mého přívod vzduchu a živí strach v mých očích. Moje rychlé vzdechy byly prosby pro něj zastavit, ale moje oči tiše prosil jej, aby pokračoval.

Pocity jsme sdíleli se o nejčistší formu vztahu master / slave. Mým cílem v životě je, aby se moje láska / master šťastný, moji boje a moje bolest je jeho potěšení a stává se pro mě ctí, aby mu sloužili.

Jeho tápající ruce sledovat své křivky se moje tělo zastavil pouze jednou štípat a kroutit moje bradavky. Nemohl jsem si pomoct psát pod svým smyslným nádechem. John si všiml mé rostoucí frustrace a jednoduše se zasmál a poplácal mě po hlavě a řekl mi, že jsem "dobrý malá coura."

John pruhované dolů škádlení mě jeho hard rock penis, plácl ji proti mému obličeji a kozy. Sklonil se a vzal si opasek z podlahy. John dostal na mě, kterým se jeho silné tělo na vrcholu dolu. Cítila jsem jeho tvrdost stisknutím proti mé touhy kunda jako jeho ruce posuňte černý kožený pásek kolem krku. Podíval jsem se mu do očí a viděl jeho touhu mě mluvit ", prosím, oh prosím, utáhněte, těžší, prosím tě prosila:" Můj hlas byl najednou ztratil, když jsem cítil, těsnost na mé křehké zvýšení krku. John slova zachytil obě naše pocity "Váš život je v mých rukou, mohl bych tě zabít teď - nikdo by vědět, oh vaše takový špinavá holka, tvoje nic víc než bezcenný pes, teď BEG mě AIR" Moje kunda byla tak mokrý nyní kapala dolů nohy, podíval jsem se na John zíral smysluplně se mu do očí a plácání svou prosbu o vzduch, který se nemůže mluvit, nahlas. Vytáhl pás těsnější chvíli, jen dost dlouho na myšlence smrti zaplnit moje mysl nakonec pustil. Jeho rty se vrhl na mé kozy, sání na mé citlivé bradavky, pasoucí se jim zuby kouše se prostě slyšet můj křik.

Johnovy prsty sklouzl mé tělo, jak se mě zeptal, v posměšným hlasem, jak moc jsem potřeboval to. Byl jsem tak pohlcen potřebou zakňučel jsem a toulal ach, jak nadržený jsem byl, a bez varování John vrazil svůj tvrdý úd do mé kundy. I orgasmed na prvním tahu mé potřeby a jeho autoritativnost mě tlačil přes okraj. John zdálo, že si toho nevšiml a péče, Držel pěchování jej znovu a znovu mě použití jako jeho osobní přehrávání věc, a přitom mi říkal, že jsem jako bezcenný jako hovno, a ani si zaslouží jeho penis. Jeho zlé slova a energický čerpací mě držel v konstantním stavu orgasmu. Snažila jsem se proti mým dluhopisů, kteří chtějí, aby ho obejmout, chtěl dráp zády, kteří chtějí urvat svůj sexy zadek a nutit ho do mě hlouběji tak hluboko, jak je to možné.

Chtěla jsem ublížit mu, chtěl jsem ho vidět slzy a sperma, protože mé utrpení. Chtěl jsem, není potřeba, aby mu sloužili. John číst mou mysl a popadl moje prsa, jeho nehty zaryly do mého měkkého masa kreslení malé kapky krve, Kousla jsem se do spodního rtu se snaží zadržet slzy a umlčet můj výkřik, snaží se mu ukázat, bych si mohl vzít víc ho potěšit, Jeho stisk utažené a nemohl jsem se držet ji déle Křičela jsem se, křik malého zraněného dítěte. John okamžitě explodovala ve mně, stříká své sperma hluboko uvnitř mě.

Zasténal hlasitě, když sestoupil ze svého orgasmu a ležel na vrcholu, pokud mi odpočinku na chvíli dostat svůj dech, snažil jsem se ho obejmout, ale byl stále schopen kvůli mým omezení. John se zasmál a opřel se o lokty, a usmál se na mě. Naklonil se, jako by se mě políbit, ale on na mě plivali. Cítil jsem, že kape mé tváře, jak se dostal z postele a řekl: "Díky děvka" a odešel z místnosti.

Jsem zůstala otevřená ústy a dech se na postel. Nechal mě spoutali a sám v tmavé místnosti. Nemohl jsem tomu uvěřit, dokud jsem cítil, jak mu slina začne klesat do mých otevřených úst; Okamžitě jsem začal olizovat rty, milující svou poslední ponížení. Zavřel jsem oči a myslel na to, jak štěstí, že jsem měl být jeho otrokem a jak moc jsem miloval ponížení.

Comment

Comment:

Tweet