Nejlepší přátelé se více

posted on 28 Aug 2014 07:59 by juvenileshame1441
Rozhodování o tom, aby i nadále svou agresivní povahu, jsem přerušil polibek a přestěhoval se do jejích smyslných prsa. Zoey, poprvé v historii, oněměl, jen zvuky unikající rty jsou měkké sténání jako můj jazyk kroužil kolem její levici, extrémně tvrdý a vystupující, bradavka. Vzal jsem její prsa a potřísněné polibky po celém tom, jak jsem zkoumal každý centimetr. O pár minut později jsem přešel prsa a replikovány koncentrovaný zkoumání. Zoey vždycky řekla, že její prsa jsou její největší elektrický erotogenní zóny, moje byly moje uši, a v době, kdy jsem byl s ní udělal pravého prsu její dech byl stále nevyzpytatelný.

Zoey konečně mluvit, i když to bylo spíše zmatené zasténání, fňukala, "Ach, Bože, nemůžu uvěřit, že se to děje. Mia, musíte mi připraven k prasknutí."

Opět najít důvěru jsem si neuvědomil jsem si, odpověděl jsem, "Oh Zoey, jsme teprve začali."

Její tvář, již červené, šel odstín červenější. Beze slova jsem ji políbil na břicho a začal pomalu cestu ke své Nejvzácnějším pokladem.

Zastavení na její pupík, jsem si dovolil můj jazyk, aby běhat sem a tam, který měl její chichotání. "To lechtá." Zavrtěla.

I nadále svůj průzkum dál na jih, kolem jejího zdobené kočička, její vůně zdánlivě zachycen jako růže kytice. Mírný lesk ukazoval na její kundu rty. Stejně jako já, naše intimita dělal zvuky, zázraky do ní taky.

Opět z charakteru, mé rty téměř dotýkal její kundičky rty, jsem pozoroval, "Zoey, vaše kočička je docela mokrá."

Zoey, samozřejmě předvídat, abych ji stravování, její bossiness zpět po dočasném chvíli slabosti, odsekl: "Tak to uklidit, Mia. Lízat moje kočička."

"Jak si přeješ," odpověděl jsem, slyšel slova jsem snil milion krát, ale nikdy myslet fantazie by se staly skutečností.

I rozšířila svůj jazyk a vzal jeden dlouhý rozšířený lízat ze dna kundičku rty až na vrchol, před máchal svou hltal klitoris. Chuť byla nepopsatelná, směs každé sladké chuti kombinované do dokonalosti.

Zoey vydal hlasité sténání při kontaktu a delší výkřik, když jsem stiskl její klitoris. "Mmmmmmmmmmaaaaaah-fuuuuck, Mia."

Čekal jsem, chtěl ji prosit o víc. Po několika sekundách, Zoey přestěhoval se trochu, a podíval se přímo do mých očí, směsi vášně, obav a nejistoty. "Proč jsi přestal?"

Usmála jsem se a přiznal se, "chtěl jsem se vychutnat si tento okamžik. Jsem snil o tom celé roky."

Její výraz obličeje ukázal naprostý šok v mém zjevení. "Máš?"

"Zoey, já se zamiloval před vy lety," přiznala jsem, mou hlavu mezi nohy, absurdní pozici v konvenčním smyslu, nejprve říct, někoho, koho milujete je.

"Ach můj bože," odpověděl Zoey. Sáhla dolů a vytáhl mě, že je na vrcholu její prsa, na prsou a očí do očí. Zobrazuji první náznak nejistoty, jakou jsem kdy viděl v jejích očích, to byla ona zase přiznat své city ke mně. "Já tě taky miluju, Mia. Jsem si myslel, že od této chvíle po dlouhou dobu stejně, ale nikdy nenapadlo, že byste měli zájem."

Usmála jsem se, flirtovat, jako bych nikdy nemohl dělat s chlapem, "Vypadám zajímá teď?"

Zasmála se, který z našich těl zemětřesení spolu v našem intimním místě. "Ach ano, ty se zdají být velmi zajímá." Natáhla se a políbila mě. Čím dříve polibky byly sladké a něžné a pak vášnivý a syrové, ale tentokrát, naše skutečné pocity, venku, polibek poslal ohňostroj v našich tělech.

Nakonec jsem přerušil polibek a usmíval se jako dítě na Vánoce ráno, předla, "Myslím, že je třeba dokončit, co jsem začal."

Její úsměv, rozkošný a přesto zlobivé, zlomil dokořán, když souhlasila, "Ano, jste vždy jedna dokončit, co jste začali."

Jsem se odplazil zpátky své tělo do její kundičky. Její vůně byla teď silnější, naše touha odhalil měli rádi, ji stejně jako to měl já, a já se v ní omamné vůně předtím, než začne lízat její kundu. Četl jsem mnoho příběhů, pozoroval lesbické porno a číst rady sloupce v provedení dokonalé cunnilinglus a přitom dělat to poprvé, byl náhle nervy drásající. Chtěla jsem být lepší než někdo někdy byli, a aby ji přivedl k novému euforii, která měla ještě prožít. Použil jsem můj jazyk jako štětec, jak jsem se pomalu rozešli její kočička rty. Její sténání, po celou dobu konstantní, potvrdil svou potřebu vědět, jsem dělal v pořádku, tak jsem pokračoval prozkoumat její kundu. Po každých několika tahy, bych rychle šlehat její klitoris a celé její tělo se nehnul. Miloval jsem to, co jsem dělal na svém těle, že jsem řídila jejího potěšení; to bylo vzrušující pocit moci. Jako zvýšila její sténání, jsem se přestěhoval můj obličej blíž, dávat větší potěšení na její vlhkosti. Nakonec, poté, co nevím, jak dlouho jsem byl mezi jejíma nohama, jsem šel na vrcholné finále. Přitáhl jsem její klitoris do úst na přesně stejnou dobu klouzal jsem dva prsty do její velmi mokré píči a hledal její g-spot.

Vykřikla, "Do prdele, Mia, nepřestávej, ach bože, jsem tak blízko." O pár vteřin později, moje ústa pevně upnuta na její nateklý klitoris, našel jsem její G-bod a vybuchla okamžitě. "Ach yeseeeeeeeees Mia, kurva jsem comiiiiiing."

Pokračoval jsem tlak na g-bod, když jsem otevřel pusu, aby vychutnat záplavy, která byla propukl jako Protržená přehrada na rtech. Její cum pořád stříkat ven jako rozbité kašny celém mém obličeji, jak její tělo se zachvěla donekonečna. Dychtivě jsem lapované kundičku, kteří chtějí více ze svého šťávy, více ze svého semene, které jsem dělal explodovat. Skutečnost, že jsem způsobil její orgasmus byl vzrušující, a nikdy jsem chtěl tuto chvíli až do konce.

Konečně, Zoey uklidnila, její škubající odeznívání a řekla, stále se snaží popadnout dech, "Ach můj bože, Mia. To bylo nejintenzivnější orgasmus, co jsem kdy zažil."

Pohybující se od mezi jejíma nohama, můj obličej lepkavé s její šťávou, usmál jsem se, "Nemůžu uvěřit, že jsme právě udělali."

Teď vedle ní, ona se usmála zpátky. "Nemůžu uvěřit, že buď." Při pohledu do mých očí omluvila se, "Omlouvám se cum, jsem trochu Squirter."

"Druh?" Ptal jsem se, sladce,

Směje se, když přeformuloval, "Fajn, já jsem Squirter." O vteřinu později dodala: "Kurva."

"Co je?" Zeptal jsem se, náhle znepokojený.

"Jsem stále uniká," přiznala.

"Dovolte mi, abych uklidit," usmál jsem se, začíná se vrací zpět dolů.

Mě zastavení, agresivní Zoey ožil, když řekla: "Ach ne, ne, ne, to je na mně, abych tu laskavost oplatit."

Moje kočička chvěl při pomyšlení, že Zoey mě potěšil.

Zoey mě tlačil na záda a přestěhoval se do mě políbil. Na rozdíl od našich předchozích polibky dnes, ovládla co se děje tentokrát. Políbila můj horní ret, což můj ret zahřeje mezi rty. Zopakovala pozornost na můj spodní ret. Intimita byla tak sladká, že jsem si myslela, může přijít, aniž by se dotkl dole. Její útok na své smysly pokračoval, když se její rty se pohybovaly na krku. Měkké kousnutí a její horký dech měl mě na oheň a pomalu přešla k mému kryptonit ... moje ucho. Její jazyk koupala uši a zuby zatahal ucho už mě nechal z měkké sténání.

"Líbí se ti to, viď?" dobírala si ho, její teplý dech zkratování můj mozek.

Jsem zakňučel, nesouvisle, "I-ano-Hmmm-Aaah."

Její ruka baňkování moje malá prsa, ušklíbla se, "Beru to jako ano."

Přestěhovala se do mých prsou, a ona mě pochválila. "Mia, miluji své kozy."

Povzdechl jsem si, můj největší nejistota projednáván. "Kéž bych měla prsa jako je ta vaše, Zoey."

Ona olízl mé ztuhlé bradavky před poukázal, "Dávejte pozor, co si přeješ, sexy."

Zasténala jsem, když mi bradavka byla rozkoš. Zeptal jsem se: "Proč je to?"

Kousla moje prsa hravě. "S velkými ňadry je velké nepříjemnosti."

"Jsi parodovat Spiderman?" Zeptal jsem se, Zoey věděl můj fascinaci všechno Spiderman.

Kousání moje prsa těžší, řekla: "Ano, jsem. Máš štěstí, mít menší prsa, energický, perfektní prsa."

"Proč?" Zeptal jsem se, myslel návrh nepochopitelné.

"No, já jsem vždycky byla posouzena na základě mých prsou jako první, má osobnost druhý nebo třetí," podotkla, před přidáním, "a oni jsou vrah na zádech."

Vrátila se do mých prsou a nechala jsem můj nejistota zmizí jako mě Zoey rozkoš. Strávila věčnost bohatě léčení moje prsa, než pomalu se pohybující se dolů do mého hořícího ohně.

Jakmile se mezi nohama, nakoukla jsem vidět můj nejlepší přítel mezi nimi prodlužuje její jazyk. V okamžiku, kdy navázal kontakt s mým kočička, nechal jsem se hlasitější, než se očekávalo sténání, "Oh můj bože."

"Vynikající," vrátila Zoey, její jazyk nikdy opustit svůj svévolné kočička. Ona replikovat to, co jsem udělal s ní, škádlil můj klitoris každých několik sekund. Každý dotek poslal pulsace chvějící se přes mé samotné bytí, jak jsem mohl ochutnat orgasmus, ale ještě to cítím. Sopka uvnitř i nadále dráždit, láva pomalu stoupá, ale odmítá, aby explodoval, jako jsem tak zoufale chtěl.

Prosila jsem, "Prosím, Zoey, prst mě. Musím jít tak špatně."

"Chceš, abych tě do prdele?" když tlačil, když vím, že nesnáším nadával a téměř nikdy použít "F" slovo.

"Ano, prosím," zakňučel jsem, moje tělo svíjející se kolem jako nově ulovených ryb.

"Ano, co je?" dobírala si ho, tlačí mě.

Frustrovaný a jen se zaměřením na potěšení, tak jsem špatně chtěl, potřeboval, a dožadoval se, dal jsem dovnitř "Ano, zatraceně, kurva mě, kurva mé mokré kundy." Nikdy jsem použil "C" slovo ... někdy ... ale tam to bylo venku v mém zoufalství dosáhnout orgasmu blaženosti.

"Hodná holka," zavrněla, odměňuje se mě na moji vulgarity vložením dvou prstů ve mně. Jako její ústa polykají můj klitoris, začala pumpovat prsty dovnitř a ven mě. "Miluju, když mluvíš."

Láva stoupala, a prosila jsem v naprostém deliriu, "Harder, kurva mě těžší, libra mou píču."

Cítil jsem, že moje kočička získat plnější, když se vloží jiný prst do mě.

To ještě nebylo dost, jak jsem prosil, pot kape mi dopředu, můj orgasmus odmítá vybuchnout, "More, Zoey, já potřebuji víc."

"Mám tři prsty do teď," oznámila mi, ústa takže můj oteklý poštěváček a prsty čerpací dovnitř a ven mě.

"Opravdu?" Zasténal jsem, mít nikdy více než dva na mě před.

Úsměv tváři se jí. "Myslíte si opravdu chcete dostat v prdeli, Mia?" zeptala se a prsty mě opustil.

"Noooooo, ne skončit," jsem zakňučel, chtěl prsty zpátky na mě a natáhl se po ní.

Zopakovala otázku. "Jak moc chceš být v prdeli?"

Ani jsem neváhal, když jsem odpověděl: "Tak špatně, musím jít tak špatné."

"Hodná holka," řekla znovu zapředl a otočila mě na ještě víc, když se její prsty se vrátil k mé horečné píči a natáhla pro prázdnou láhev koly od včerejška. Křivolaký úsměv na tváři a zeptala se: "Chceš, abych tě šukat s touto lahví, Mia?"

"Kurva ano, Zoey, fuck me s tím, co chceš," já zasténala, prsty odnášet jakékoliv logiky je v prdeli skleněné pop láhev.

"Aaaah," zasténala jsem, jak jsem se cítil mírně chladné láhev mezi mé rty.

Cítil jsem, že moje kočička rozšířit, ale jsou tak mazané úniku, láhev vklouzl dovnitř mě poměrně snadno.

Křičela jsem dost nahlas pro naše sousedy, aby přesně věděli, co se děje, protože jsem nemohl pochopit, cítit to plný. "Fuuuuuuuuuuuuuuuuuck, ach bože, ach bože, kurva."

"Seru na sebe, Mia," požadoval Zoey.

Opět jsem poslechl její návrh, zvedl zadek a začal vzdorovat své boky na láhvi jako nějaké levné děvka. Její ústa se vrátil do svého klitoris a ona olizovala neobratně, jak jsem se přestěhoval mé tělo, jako bych byl na vzpínajícího se koně a odmítal vystoupit.

Můj orgasmus postaven rychle a za minutu, možná dvě, čas byl irelevantní, cítil jsem bublání a pak praskla jako můj orgasmus vyplněny všechny póry mého těla a zkratovány mozkem. "Já comiiiiiing, Zoey, fuuuuuck, táááák fuuuucking gooooooood. Kurva, kurva, kurva, yeseeeeeeeeesssssss."

Jsem se zhroutil na záda a nechá orgasmus šířit skrze mne. To bylo nikdy nekončící, jak to do sebe vnořovat skrze mne jako Niagarské vodopády. Zoey držel láhev ve mně a hltali své bohaté šťávy jako euforie bylo dosaženo.

Mé oči zavřené, hlavu kaše, moje tělo vyčerpaný, byl jsem ve stavu nicoty, stát nikdy jsem chtěl odejít.

Stejně jako všechny věci v životě i když to skončilo. Vrátil jsem se do reality, když Zoey vytáhl láhev ze mě a já jsem najednou cítil prázdný. Cítil jsem, Zoey pohybovat nahoru a moje oči stále zavřené Cítil jsem její rty na moje.

Polibek byl dokonalý dezert na dokonalé entrée.

Zoey přerušil polibek a zašeptala mi do ucha: "Miluju tě, Mio."

Tato čtyři slova mě zahřeje tak slunce nikdy nemohl udělat. Otevřel jsem oči a podíval se do ní. Viděl jsem upřímnost svých slov a její nejistoty, když čekal, až uslyší tato zvláštní slova se vrátil. Usmála jsem se, "Já tě taky miluju, Zoey. Vždycky jsem a vždycky budu."

Její oči se rozzářily a ona mě znovu políbil. Když ho zlomil, jsem vtipkoval, "No, jste si Nude den?"

"Ale myslím, že jsme zahájili novou tradici, ne?" usmála se.

Sáhl po láhvi, která se mi právě v prdeli, přestěhoval jsem se do její kundičky a slíbil, "Oh, tato tradice je právě začínají."

"Máš hlad děvka," odsekla.

"Bere jednu poznat jeden," odsekl jsem, rádi věděli, dokonce i poté, co jsme právě dělali, a řekl, že jsme stále stejní dva lidé. Mnul jsem její kundička s lahví a zeptal se: "Takže chceš dostat v prdeli?"

Comment

Comment:

Tweet