Kouřit v Office parkovišti

posted on 30 Aug 2014 18:25 by juvenileshame1441
Šel jsem dolů na přeplněné kanceláře chodbou, když někdo omotal paži kolem ramen.

"Hej, Lizzie," řekl Steve, jak mě vytáhl na stranu.

"Ahoj," odpověděl jsem. Jeho ruka kartáčovaný dolů ruku, a on mě držel za ruku. Prečtěte si vrušující profily a vyberte si, s kým strávíte vášnivou noc - seznamování pomocí erotické seznamky je lehké, všechno je tu možné. Pokud vás to zajímá, proč se nezaregistrovat a neužívat si sex, kdykoliv se vám zachce. Myslíte si, že nemáte na to, abyste si přes internet našli sexy protejšek pro sex na jednu noc, ale ta představa vám nedává spát. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou najít vám sexy partnera k vaší plné spokojenosti, a zprostredkovat vám setkání dle vašich požadavků. V našich chatech se můžete cítit zcela bezpečně, vše je totiž diskrétní a důvěrné a anonymita zůstává za všech okolností respektována a zachována.

Na Seznamce najdete spoustu nadržených sexy žen a mužu majících stejné erotické smýšlení jako vy. Získáte přístup do obrovské databáze dospělých kontaktů a možnost používat všechny naše služby k flirtování a seznámení se single členy, hledajícími sex. Záleží jen na vás, jestli si vyberete díky Seznamce sexuální dobrodružství s párem, blondýnou, jestli vás dostane láska nebo snad dokonce zralá milf. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, najdete holky, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a využívejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím. Stejne tak pokud hledáte vážný vztah a lásku, na Seznamce budete také úspešní.

Jak casto máte to štestí, že se vám do rukou dostane seznam kontaktu na sex a singles, hledajících flirt, vztahy a aférky. Proc se rovnou nezkusíte seznámit se singles z Prahy v našich chatovacích místnostech. Proč se rovnou nezkusíte seznámit, v našich chatovacích místnostech vás ocekává jiste nejméne jedna krásná žena. Pocetné milf hledají kontakty na sex, protože jim jejich bežný sexuální život nestačí. Pokud si myslíte, že život je moc krátký na to, aby jste ho strávili jen s jedním partnerem, jste na správném míste - stante se sexuálním expertem a sežente si kontakty na sex .

Chatovací místnosti lze využívat zdarma, tak si tuto nabídku na rande a free sex nenechte proklouznout mezi prsty. Myslíte si, že nemáte na to, abyste si na internetu našli erotické kontakty pro free sex nebo gay sex, ale láká vás to. Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, jiste najdete nekoho, kdo vám je rád vyplní. Budte aktivní a hledejte sami podle svých vlastních kritérií, nebo si založte profil a vyberte si mezi singles z Ostravy, kterí vás prostrednictvím naší stránky kontaktují. Rychlý sex s vašim osobním sexuálním otrokem, rychle a bez komplikací - zní to jako neco pro vás.

Láká vás sex v Kolíně s baculkami, holkami odvedle, svůdnými páry, milf nebo snad máte nějaký speciální fetiš. Myslíte si, že každý pár v chatu je zoufale tragický. Erotické protejšky opravdu pro každého, stací je jen oslovit. Chat je výborným a rychlým zpusobem, jak se s někým seznámit pred vlastní sexy známostí - bavte se nejen o sexu, vedte sexy rozhovory a třeba i použijte webcameru, abyste se ujistili, že opravdu chatujete s človekem dle svého vkusu. Spousta dospělých singles nehledá dlouhodobý vztah se závazky, ale spíš touží ukojit své momentální touhy a potřebují sex - stejne jako vy.

V hladkým způsobem, přivedl mou ruku kartáč proti jeho rozkroku, takže cítím jeho vztyčený penis.

"Pojďme do mého auta, v pořádku?" Řekl s úsměvem.

"Nemůžeme v tom pokračovat, mám přítele a máte přítelkyni." Zavrtěla jsem hlavou na něj s úsměvem na jeho smělosti.

"Jo, ale já vím, že opravdu chcete sát můj penis hned teď ..." zašeptal a díval se kolem, kartáčování mou ruku silněji proti jeho rozkroku.

"Nemůžu teď ... Nemůžeš počkat až po škole?" Jsem našpulila na něj, rozhlédl se, jestli někdo dívá. Otočil jsem dlaň na jeho penis a třít lehce proti ní v kruzích.

"Můžu, ale co?" Řekl a usmál se ještě víc.

Povzdechla jsem si, když jsem tahal svůj vláčet výš mém rameni. Moje kočička byla brnění a moje ústa zalévání už. Jsem spolkl, a pak zašeptal mu. "Fajn, jdi první."

Moje ústa byla zalévání ještě víc, a vše, co jsem mohl myslet na nic Steve penis. Od té doby sání jeho penis pro trochou trávy, nemohl jsem přestat. Jsem spěchal k mému stolu a dotkl se mé make-up.

"Sakra, musím si pospíšit," zašeptala jsem si pro sebe. Moje kočička byla brnění tolik!

I šoural nohy na parkoviště a doufal, že nikdo by se mnou mluvit. Rozhlédl jsem se kolem, pro Steve velké SUV.

"Tady to je," mluvil jsem si znovu, a šel.

Otevřel jsem na zadním sedadle dveře. Steve už tam byl, s kalhotami u kotníků. Vyskočila jsem do auta, zavřel za sebou dveře a naklonil se k jeho penis.

"Mmmmm," zasténala jsem, balení rty kolem jeho tlustý penis. Miloval jsem, jak to chutnalo a vonělo.

"Říkal jsem tě to potřebovali, Lizzie," řekl Steve, jak se naklonil na zadní sedadlo.

Jsem poskakoval jsem hlavu nahoru a dolů na jeho tuku kohout, jednou rukou hladil hřídel, mé rty a jazyk slintající všichni nad jeho penis špičkou.

"Vezměte si to pomalu dítě," řekl Steve, když položil ruku na zadní straně hlavy.

Přestěhoval jsem ruku na jeho koule, baňkování je lehce konečky prstů jemně je poškrábání. Jeho penis byl tak v pohodě. I políbil ji na špičku, a pak lechtal ji s mým mokrým jazykem. Pak jsem si zabalil své rty těsně kolem jeho penis, a pak poskakoval nahoru a dolů pomalu, nechal můj jazyk odpor proti jeho penis, jak jsem šel.

"Hmmm," řekl Steve. Přinesl mu druhou rukou kapsy u košile, a slyšel jsem, lehčí film.

"Mějte sání dítě, já jsem jen chtěl mít kloub. Ty se cítím jako gangster, sání můj penis, když jsem se nafouknout na trávu." Řekl, poplácal jsem hlavou a řekl mi, abych i nadále.

Zahihňala jsem trochu při pomyšlení, a pomyslel si, možná i, a pokračoval v sání.

"K čertu s tebou sát dobré Lizzie, já začínám žárlit, že přítel tvůj." Řekl, přičemž velký obláček.

"Nemyslím si, sát jeho penis," řekl jsem s trochou smíchem, a položil si hlavu na jeho klíně, s použitím mou ruku třít jeho penis po celém mém obličeji.

"On nemá rád, že?"

"Ne, jen jsem předstírat, že jsem ty nevinné děvčátko na světě." Řekla jsem tiše, a dal svůj penis milující políbil.

"Sakra, ty jsi tak špatná malá coura," řekl Steve, a vyfoukl mu kouř do obličeje.

"Am I?" Podíval jsem se na něj s velkými štěně oči.

"Otevřete, malá coura," Naklonil se dopředu a otevřel ústa, svržení velký glob jeho slin. I rozdělili mé rty, chytat to s pusy.

"Bože, ty jsi tak perverzní, a dobře," řekl a přitiskl penis proti mé tváři. Otevřel jsem ústa a trochu sát na kůži jeho penis.

Přestěhovala jsem se trochu dopředu, sající na jeho koule. Steve vždycky říkal, že ty správné věci. Miloval jsem, že jeho malá coura. Vzal jsem si každé varle do pusy a jemně sát na ně. Posunul jsem jazykem kolem nich, ochutnávka pro slané dobroty.

"Řekněme, že mám rád svůj penis, Steve," řekl.

"Miluji svůj penis, Steve." Usmála jsem se na něj. Zavřela jsem oči, a dal na spodní straně penisu nejměkčí, nejsladší pusu jsem mohl dát.

"Daaaaaaamnnnn ..." řekl Steve, ústa dokořán.

Jsem se zasmála, a se vrátil k jeho penis. Zasténal, když jsem začal deepthroating ho pohnul boky proti mým ústům. Jeho stisk na mé hlavě se stal pevněji. Měnil jsem tempo, přičemž jeho penis do krku pomalu, pak všichni najednou, pak se pomalu znovu. To byla sranda ho slyšel roubík, když jsem změnil můj krok.

Slyšel jsem ho valit okna dolů, a cítil, obě ruce na zadní straně hlavy. Musel bylo provedeno s kloubem.

Začal na mě tlačit tvrdě na jeho penis, což mě vzít jeho penis hlouběji do krku. Ještě pár tlačí později, musel jsem se celý jeho penis do pusy, čerpání můj nos proti jeho pánvi.

"Miluju tuhle malou pusu, je to tak zábavné prdele," zavrčel na mě, ještě kurva mi hrdlo těžké. Ovinul ruku na krku, a chytil mě za krk. Myslím, že chtěl cítit jeho penis bude klesat.

"Mmm, mmm! Kurva, se vám líbí tato příliš Lizzie, chcete mi kurva svou hezkou tvář?" řekl, víření daleko na mé tváři.

Chtěla jsem mu říct, ano, ale to mi nedává pokoj.

Držel jsem hlavu na svém místě a vrazil boky místo, strkat svůj penis dovnitř a ven z mých úst.

Nohy trhl a začal Cumming do pusy, ale on nepřestal mě kurva. Přišel do pusy, můj krk, pak moje ústa, hrdlo ...

"Aha ..." zasténal, padá zpátky na sedadlo auta.

Spolkl jsem jeho sperma, a pak jemně olízl jeho penis, slurping se všechny dobroty.

"Ty jsi tak hodná holka," řekl.

"Jé, díky," řekl jsem, sklonil se, aby jeho koule jiného jazyka masáž.

On hladil mou hlavu, jako kdybych byl zvíře. Nevadilo mi to.

"Zase zítra?" řekl, česání vlasy svými prsty.

Comment

Comment:

Tweet