Znuděný Fran Ch. 04

posted on 04 Sep 2014 20:04 by juvenileshame1441
Přečtěte si předchozí kapitoly, pokud chcete vědět, co se děje.

Druhý den ráno jsem se probudil až neuvěřitelný pocit. Zasténala jsem, když pocity mě tlačil do plné jasnosti. Můj manžel měl tvář mezi stehny a to bylo nebe. Když si uvědomil, že jeho ministrations že mě probudil podíval se mi do očí a usmál se před návratem do své ranní občerstvení. Olízl a okusovala na mých záhybech, mé rty. Zhluboka můj klitoris. Moje šťávy byly tekoucí. Jak jsem mlátil na posteli, jak zamotaný v listech vstal a vstoupili mě s jedním pevným tahem. Vykřikla jsem, když jsem přišel a začal klouzat dovnitř a ven mě. Jeho bodné dostal rychleji, jeho boky rozostření, jak tvrdil můj sex, můj chtíč, má lásko. Znovu vykřikla jsem, Cumming nekontrolovatelně ztuhl a mě naplňovala jeho semene.

"Dobré ráno, miláčku" řekl s jiskrou v oku, "Spi dobře?"

"Kurva," zvolal jsem. "Myslím, že se mi tato budík lépe."

Opatrně jsem vstala z postele a políbil ho a vstal. Šli jsme do koupelny a dostal se do sprchy spolu. Mydlit navzájem se hravou, se promyje a vysuší se navzájem. Zamířil jsem dolů zabalit svůj oběd, zatímco on se oblékl. A ještě jedna velmi vzrušující polibek a šel ven v čele pracovat. Stále zářící z mých ranních činností jsem puttered kolem domu čištění. Čerstvé listy na posteli, zpocený cum zbarvené listy v pračce a pak pryč do obchodu s potravinami. Byl jsem odložil poslední z potravin, přemýšlet o tom, co udělat k večeři, kdy zvláštní zazvonil telefon s textem.

Můžete použít svůj nový vibrátor a ty jsou povoleny dva orgasmy jako odměnu za užívání svého trest tak dobře. Když budete hotovi, zavolej svého muže a řekne mu, že se chystáte ven a bude se dostat domů pozdě. Neříkej mu, kde budete. Obléknout Slutty bez podprsenky nebo spodní prádlo a jít na motorkářském baru na ulici od dospělých obchodě jste navštívili koupit si nový vibrátor. Pořiďte si drink z baru a pít při čekání. Zeptejte se první muž na vás obrátit na projížďku na motorce. Při jízdě za ním bude blikat kozy alespoň dvou projíždějících aut a nákladních vozidel. Už ho vrátíte do baru a čekat na další pokyny.

Příjem text byl jako blesk udeří mě z čista jasna. Skvělý sex s manželem ráno jel Můj pán hned po vybalení z mých myšlenek. Přemýšlíte o všechny zlobivé věci jsem byl nařídil, aby se mi skoro krémová kalhotky předtím, než jsem se dokonce dostal vibrátor ven. Zavolal jsem Johna v práci.

"Ahoj miláčku! To ráno bylo úžasné. Chtěl jsem, abys věděl, že budu venku pozdě večer."

"Kam jdeš?" on odpověděl, "a co mám dělat, když jsem na tebe čekat?"

"Myslíš, že se odpovídající trest za to, že jsem tak zlobivý," odpověděl jsem. "Možná, že výprask?"

Byl jsem chichotání, když jsem zavěsil a vytáhl můj nový vibrátor. Telefon zazvonil dvakrát, když jsem zasunul vibrátor dovnitř a ven z mé mokré díry. První orgasmus byl malý, ale pěkný. Poté, co jsem se obrátil ji na vysoké a opravdu pracoval jsem u konce. Posunul jsem ji, vytáhl a stiskl ji proti mému klitoris před jízdou zpět ve mně. Znovu a znovu jsem v prdeli sám a když jsem se cítil sám na vrcholu jsem držel vibrátor proti mému klitoris a vrazil dva prsty do zadku. Vybuchl jsem a zdálo se, že pokračovat donekonečna. Tyto otřesy měly mi třásl, i když jsem se oblékl vyrazit. A těsné tričko a krátké jean šortky by měla být dostatečně nadržená být následující příkazy.

Na disku k baru jsem začal přemýšlel, jak daleko jsem ochoten jít následující objednávky mého studia. On byl rozhodně přináší vzrušení a neuvěřitelné orgasmy k mému dříve nudné existence a byl jsem nadšený změny v mém životě, ale nechtěl jsem přijít o svého manžela. Přemýšlela jsem, co John by si myslel, kdyby věděl, co dělám. Mohl by být vzrušený? Mad? Jealous? Mohl by si myslel, že jsem děvka a odejít? Byl by rád nový mě a tlačit mě jít dál? Nakonec jsem se rozhodl, že budu věřit Můj pán teď. Byl koneckonců, řekl, že nechtěl zničit manželství. John měl, v průběhu let, navrhl jsem být odvážnější. Věděl jsem, že bych rád, aby mě viděl takhle oblečená.

"Seru na to," rozhodla jsem se. Ledaže bych byl organizován dělat něco, co by se se mnou rozvedla jsem se jít plnou parou vpřed. To bylo to nejlepší, co se mi stalo v letech.

V době, kdy jsem vytáhl do baru jsem byl stále nadšený znovu. Místo měl sešlý, run-down pohled. Tam muselo být padesát motocyklů venku, moře chrom. Očekával jsem, že je tma, ale to bylo překvapivě dobře osvětlená s jevištěm v rohu a leštěného dubového baru, který vypadal sto let.

"Whiskey sour," nařídil jsem v baru a pak se obrátil se dívat na pokoj. Bar zdálo docela plné výši pro všední den ve 3 odpoledne. Trvalo méně než 5 minut chlapa chodit až ke mně. Byl obrovský, alespoň 6'5 "vysoký, s širokými rameny, na sobě výstřední džíny, Harley tričko, koženou bundu a boty. Zastrašující hledá muže být jistý, ale měl hezký úsměv.

"Kupte si něco k pití?" zeptal se.

"Ne," odpověděl jsem, "ale pokud máte motorku bych rád jízdu."

"Co je v tom pro mě?" zeptal se.

"Kotě drží si pevně a blikající její kozy na projíždějící auta," řekl jsem s úsměvem.

"Pojďme," bylo všechno, co řekl.

Zavedl mě do krásného Harley Davidson. Nevěděl jsem nic o kolech, ale můžu říct, že to bylo drahé a dobře postaráno. Lezení na za ním byl složitější, protože jsem nikdy nedělal, a nevěděl, postup, ale když jsem se usadil se ke mně obrátil.

"Nikdy jsem nebyl na kole?" zeptal se. Když jsem zavrtěla hlavou, že mi dal nějaké pokyny. "Drž se mě dokud se nebudete cítit pohodlně stačí pustit. Opřete se mnou v zatáčkách." A vyrazili jsme.

Bylo to vzrušující. Nechal jsem se hlasitý výkřik a zasmála se radostí. Uháněl jsme po silnici, a bylo to, jako bych byla ožívá. Boring Fran bych nikdy neudělal to. To nebylo dlouho předtím, než jsem se vyhrnula košili na truckerů jít dolů na silnici. Vibrace z velkého kola mi připomněl můj vibrátor zkušeností odpoledne a já jsem se obrátil na nevíře. Když vytáhl na příjezdové cestě jsem začal být nervózní.

Žena vyšla z domu a zeptal se: "Kdo je to Jimbo?"

"Jen docela málo dáma, která nikdy nebyla na Harley," odpověděl. "Již v baru později?"

"Jen jsem se chystal odejít. Jsem Sandy, sestra letošního Lug je," řekla zavádí sama. "Sejdeme se tam."

Cesta zpět byla stejně zábavné. Když jsme se vrátili do baru jsem poděkoval Jimovi za skvělý čas, a šli jsme zpátky dovnitř To bylo opravdu teď plno. Chtěl jsem se zeptat, co se děje, když jsem dostal jiný text.

Tam je mokré tričko soutěž se děje v asi za dvacet minut. Budete se zaregistrovat a účastnit se. Umístění 1. až 3. bude odměněn. Cokoliv menšího bude mít za následek trest.

Mráz šel skrze mne při pomyšlení na trest. Zadání bylo jednoduché, jen forma vzdání se práva na podání žaloby na zranění, a uznává, že by se na video. Tato část se mi trochu nervózní, ale podepsal jsem se tak jako tak. Sandy se objevil o pár minut později a zaregistrovali stejně. Povídali jsme si, měl pár skleniček a pak jsme byli uvedeni na pódium jeden po druhém. Sandy šel první. Byla přijata na kiddy bazénu a vstoupil před džbán vody hodili na hrudi. Okamžitě bradavky se stal tvrdý a vidět, jak mokrá košile se stala transparentní. Tančila kolem bazénu a třel její prsa pro skandujících cyklisty. Šest dalších žen, šel jeden po druhém před tím, než byla řada na mně. Třásla jsem se kvůli nervozitě, ale také proto, že jsem byl velmi nadržený. Blikající moje prsa pro lidi z zadní části kola je jedna věc, to byl přeplněný bar s nahráváním fotoaparátu všechno.

Když jsem vstoupil do bazénu, že dumpingové vody na mě. To bylo vše, co jsem mohl udělat, ne křičet. Muselo to být led-voda byla tak studená. Cítil jsem, moje bradavky vytvrdnout na diamantových bodů na mých 38 DD. Song miluju přišel na reproduktory a já jsem začal houpat s hudbou, mnul si ruce po celém mých prsou. Snažil jsem se napodobit některé z tahů ostatní holky si udělal, ale zdálo se špatně, takže jsem tančil a ztratil sám sebe v hudbě. Hluk z davu zmizel a nechal jsem se jít. Byl jsem opravdu překvapen, když mi poklepal na rameno, aby mi pomohl ven z bazénu. S posledním pohledem na davu, než jsem šel do zákulisí jsem se otočil a blýskl celý bar. Křik a potlesk byl ohlušující. Čtyři více dívek šla po mně, ale nikdo z nich dostal odpověď jsem měl.

"Byl jsi nejlepší '," řekl Sandy, když přejel mi dát pusu. "Vím jen, že jsi vyhrál!"

Jim mi dal vzkaz a usmál se. "Kdykoliv budete chtít svézt, můžete mi zavolat," řekl.

Ukázalo se, že Sandy má pravdu. Jsem vyhrál první místo a cena byla 2 vstupenky na motocyklu shromáždění příští týden a 200,00 dolarů. Vrátil jsem se zpátky na scénu, aby si svou cenu a blýskl opět dav, když jsem odcházel. Na seznamce najdete spoustu nadržených, stejně smýšlejících sexy žen a mužů z celé České republiky - čeká vás nejlepší dobrodružství vašeho života. Můžete si do postele pozvat jak ženy, milf, tak swingers, páry, lesbičky, gaye, bisexuály, každého, kdo vás vrušuje. nebo se třeba sejdete rovnou s několika, pokud se na to cítíte. Jistě u nás najdete partnera pro divoký sex kdekoliv bydlíte. Myslíte si, že jediní singles, vystupující v chatech, jsou zoufalí ubožáci.

Pokud budete mít štestí, budete moci zakládat vztahy třeba hned dnes vecer. V naší databázi na váš kontakt čekají krásné holky. Kolikrát ženy nemá cas chodit na rande, nebo proste jen nemohou najít toho správného sexuálního partnera, pritom ale hledají dobrý sex nebo sexuální vztah. Je jen na vás, kolik sexy partnerů si prostřednictvím naší služby najdete. Na Seznamce ho po registraci dostanete - a seznamkové štestí je na dosah.

Vše záleží jen na vás - najděte svoje štěstí a užívejte život na maximum. Chatovací místnosti lze využívat zdarma, tak si tuto nabídku na dobrodružství a free sex nenechte proklouznout mezi prsty. Domluvte si schuzku se singles z Prahy, kterí splnují vaše nárocné požadavky. Seznamte se s ideálním partnerem pro sex v Brně . Je na vás, jakou taktiku pro hledání citu zvaného láska zvolíte.

je jedno, kde se nacházíte, Seznamka má členy ze všech krajů České republiky - vaše seznamkové štěstí tedy opravdu není vůbec daleko. Nenutíme vás k tomu, abyste nejdrív dobre poznal ty, se kterými chcete mít sex. Zaregistrujte se zdarma, sex bez hranic na vás čeká po pár kliknutích myší. Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a holky s ruznými zájmy. Proc se rovnou nezkusíte seznámit se singles v našich chatovacích místnostech.

Někteří lidé potřebují zažít erotické nevěry, aby si začali více vážit vlastního stálého partnera. I před samotnou registrací tak budete mít možnost projíždet dlouhé seznamy potenciálních partnerů pro vaše sexuální štěstí ze seznamky. U nás jistě najdete protějšek, odpovídající vašim představám, pro divoký sex v Brně. Pripojte se k chatum, uverejnujte sexy inzeráty, zúcastnete se sex párty, spojte se se singles z Ostravy, organizujte orgie, používejte chat s webkamerou a používejte naše flirtovací služby - to vše s našim členstvím. Spousta dospělých singles nehledá dlouhodobý vztah se závazky, ale spíš touží ukojit své momentální touhy a potřebují sex - stejne jako vy.

Můj telefon zazvonil s jiným textem.

Blahopřejeme. Jako odměnu můžete mít sex s nikým si vyberete pro zbytek večera tolikrát, kolikrát chcete. Dám vám další instrukce zítra.

Byl jsem se obrátil na dost do prdele celou lištu na pódium v ​​přední části každého. Podíval se na Jim viděl jsem hlad v jeho očích a boule, a to bylo velmi velké boule, ve svých džínách. Sandy stál vedle něj hledá svou cestu a olizuje si rty. Trvalo to všechny mé vůle a lásky pro mého manžela mávat na rozloučenou s nimi a jít ven k autu.

Když jsem se vrátil domů John byl v obývacím pokoji u televize Měl jen dost času podívat se a napadl jej já. Líbání ústa a pracovní mé polibky po krku, stáhla si šaty a kopírování všech tlačítek z jeho košile, jak jsem mu ho. Jeho kalhoty a šortky moje šel vedle a vrhnul jsem odsátí mokré kundy na jeho rychle tvrdnoucí penis. Ho jel jsem až došel, jak se tři slavné orgasmus z mé vlastní před klečící před ním a tvrdě ho znovu sání.

"Seru na můj zadek." Zeptala jsem se, "teď." My jsme se snažili pouze anální sex několikrát, protože mě obvykle bolí, ale chtěl jsem to, a vydal. Posuvné do svého nedbalého kunda se lubed jeho penis s oběma našimi šťávami, než umístění se na mé svraštělé zadní dveře. Se zasténáním Strčil do mě, celou cestu do mě.

"Nasty děvka," řekl mi volal, když vyplenili zadek. "Zůstat pozdě a přichází domů nadržený na můj penis, budete se dostat to, co si zasloužíš."

Začal narazila do zadku tvrdší, než měl kdy v prdeli moje kočička, vytáhl vše, ale na hlavu jeho penis a zabouchl zpět do jeho koule. Znovu a znovu mě použít. Když jsem začal znovu Cumming začal naplácat zadek, když v prdeli to.

"Vezměte si to děvka," zvolal, když naplnila mou prdel s jeho přijde. "Vyčistěte mě s slut ústech a kurva mě znovu děvko!"

Comment

Comment:

Tweet